Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nikt tutaj nie ma dostępu do ELSY ???

co potrzebujesz konkretnie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nikt tutaj nie ma dostępu do ELSY ???

co potrzebujesz konkretnie

Bartek szuka schematu od samopoziomu a konkretnie od lamp do sterownika:wink:

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Opublikowano
odpale wieczorem to poszperam

poki co może to bedzie pomocne? (ost strona jest rozpiska)

http://www.audi4ever.com/assets/siteContent/tipps/audi_a4_b6_automatische_lwr_nachruesten.pdf

:thumbup1::drinks:

słowniken nacht garażen i bydzie git...

pomocne, pomocne

Opublikowano

Kolega, od którego kupiłem bananowe pasy z B7 - bardzo proszę o kontakt na PW z danymi do przelewu - wyczyściłem skrzynki i nawet nie pamiętam nicku, a chciałbym uregulować transakcję :wink: PILNE!

Opublikowano

Hej dzisiaj widziałem myjke Parkside za 440 zł jest to coś warte?:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Panowie który spoiler na klapę do sedana ładniejszy S4 czy S-line

Wiem że są minimalnie inne , więc nie pisać mi tu że nie ma różnicy :wink:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

nikt nie wie , czy wszyscy jeżdżą na podróbach z włókna szklanego :decayed:

Opublikowano

Pany, prawdopodobnie wpadną mi Falkeny 215/35/19 dwie sztuki i 225/35/19 też dwie sztuki z DOTem '10 i bieżnikiem 7mm. Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam na PW.

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Ano polak mądry po fakcie , zawsze możesz plasti dupem prysnąć a jak nie to dużo zapału wiary w siebie i weca :decayed:

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Ano polak mądry po fakcie , zawsze możesz plasti dupem prysnąć a jak nie to dużo zapału wiary w siebie i weca :decayed:

Plasti też nie do końca jest śnieżno biały:wink:

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Ano polak mądry po fakcie , zawsze możesz plasti dupem prysnąć a jak nie to dużo zapału wiary w siebie i weca :decayed:

Plasti też nie do końca jest śnieżno biały:wink:

No to poleruj Panie :wink:

Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Ano polak mądry po fakcie , zawsze możesz plasti dupem prysnąć a jak nie to dużo zapału wiary w siebie i weca :decayed:

Plasti też nie do końca jest śnieżno biały:wink:

No to poleruj Panie :wink:

Lustro musi być :wink:

Opublikowano
:siema: Zboczki :decayed:
Opublikowano
:bry: z rana , urlop czas zaczać :decayed:
Opublikowano
Ale jakąś pastą czy papierem? Nie znam sie na tym ale te moje to idzie się za***ać papierem nic nie rusza:kwasny:Jakiś twardy lakier:wink:

Najpierw smarujesz felgi specyfikiem typu SCANSOL , mój jest inny nazwy nie pamiętam musiałbym zerknąć czekasz 15min i spłukujesz ew bierzesz szpachelkę i zdrapujesz stary lakier i dopiero spłukujesz u mnie nie trzeba było używać szpachelki.

Po takim czymś bierzesz papier wodno-ścierny i jedziesz powoli i dokładnie moczysz papier i trzesz (papier w degradacji 120, 200,400,720,900,1000.1200,1500,2000.3000).Potem już tylko pasta polerska i tyle.

Teraz po Bukowinie będę robił felgi MOMO od Golfa 3.

Tylko moje są proszkowo malowane a to troche inny lakier chyba:whistling: Zebym wiedział że tak będzie to po malowaniu bym wheel guardem opie.dolił je i by tak się nie stało:kox:

Ano polak mądry po fakcie , zawsze możesz plasti dupem prysnąć a jak nie to dużo zapału wiary w siebie i weca :decayed:

Plasti też nie do końca jest śnieżno biały:wink:

No to poleruj Panie :wink:

Lustro musi być :wink:

bez tego to nawet nie podchodź :naughty:

Bry eLyTa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.