Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie jakies pomysly, przy jezdzie okolo 20km na godzine przy naglym i gwaltownym skrecie kol slychac stuk, jakis wahacz?

ja taki miałem i okazała się poduszka pod silnikiem :kwasny:

ja też poduchy pod silnikiem miałem wywalone

obiawy jakie miałem to przy gwałtownym dodawaniu i odpuszczaiu gazu stukało

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:Panowie, czy jest mozliwe ze dekielki na tych felgach sa ori, gosc sie upiera ze tak :whistling: a mi sie wydaje ze ori dekielki nie maja tych wyciec na brzegu :eusathink:

avus1.jpg

Opublikowano

Muszą mieć wycięcia, bo jakbyś inaczej je wyciągał? Tak na logikę :decayed:

Opublikowano
Panowie jakies pomysly, przy jezdzie okolo 20km na godzine przy naglym i gwaltownym skrecie kol slychac stuk, jakis wahacz?

ja taki miałem i okazała się poduszka pod silnikiem :kwasny:

ja też poduchy pod silnikiem miałem wywalone

obiawy jakie miałem to przy gwałtownym dodawaniu i odpuszczaiu gazu stukało

dokładnie miałem to samo :wink:

Opublikowano
Panowie jakies pomysly, przy jezdzie okolo 20km na godzine przy naglym i gwaltownym skrecie kol slychac stuk, jakis wahacz?

ja taki miałem i okazała się poduszka pod silnikiem :kwasny:

ja też poduchy pod silnikiem miałem wywalone

obiawy jakie miałem to przy gwałtownym dodawaniu i odpuszczaiu gazu stukało

dokładnie miałem to samo :wink:

ile poduch jest w 1.9 i ile trzeba dać za ory :eusathink: ?

Opublikowano
:hi:Panowie, czy jest mozliwe ze dekielki na tych felgach sa ori, gosc sie upiera ze tak :whistling: a mi sie wydaje ze ori dekielki nie maja tych wyciec na brzegu :eusathink:

http://s8.postimg.org/6yb772zwh/avus1.jpg

Są niby ori ale jakiś inny jest emblemant audi i w ori dziura jest przy znaczki audi

Opublikowano
Panowie jakies pomysly, przy jezdzie okolo 20km na godzine przy naglym i gwaltownym skrecie kol slychac stuk, jakis wahacz?

ja taki miałem i okazała się poduszka pod silnikiem :kwasny:

ja też poduchy pod silnikiem miałem wywalone

obiawy jakie miałem to przy gwałtownym dodawaniu i odpuszczaiu gazu stukało

dokładnie miałem to samo :wink:

ile poduch jest w 1.9 i ile trzeba dać za ory :eusathink: ?

pod silnikiem dwie

1 z czujnikei cos około 450zł

2 bez czujnika okoo 400zł

i jest jeszcze pod skrzynią

Opublikowano
Panowie jakies pomysly, przy jezdzie okolo 20km na godzine przy naglym i gwaltownym skrecie kol slychac stuk, jakis wahacz?

ja taki miałem i okazała się poduszka pod silnikiem :kwasny:

ja też poduchy pod silnikiem miałem wywalone

obiawy jakie miałem to przy gwałtownym dodawaniu i odpuszczaiu gazu stukało

dokładnie miałem to samo :wink:

ile poduch jest w 1.9 i ile trzeba dać za ory :eusathink: ?

pod silnikiem dwie

1 z czujnikei cos około 450zł

2 bez czujnika okoo 400zł

i jest jeszcze pod skrzynią

:hi:

Opublikowano

:hi:

no to ja właśnie zaczynam wolny długi weekend :drunk::drinks::naughty:

a swoją drogą to człowiek musi się w życiu ostro napracować żeby później mu się dobrze w ziemi leżało :decayed:

Opublikowano

nie w ziemi tylko w M1 :wink:

Opublikowano
mikaszi wypłynęło ostatnio coś do Twojego bandyty, jest na Tablicy dlatego nie wyłapałeś przez e-bay'a :wink:Felgi RH an crossline, skręcane, 3-częściowe, 19" , 5x112, et 55 Giżycko ? Tablica.pl

panie weź słownik języka polskiego i zobacz co znaczy słowo okazja :wink: bo to co pokazałeś to :thumbdown:i musisz postarać się trochę bardziej :decayed:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

ja nie kupuję nic powyżej połowy ceny rynkowej :wink:

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano
:hahaha:

:drinks:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
mikaszi wypłynęło ostatnio coś do Twojego bandyty, jest na Tablicy dlatego nie wyłapałeś przez e-bay'a :wink:Felgi RH an crossline, skręcane, 3-częściowe, 19" , 5x112, et 55 Giżycko ? Tablica.pl

panie weź słownik języka polskiego i zobacz co znaczy słowo okazja :wink: bo to co pokazałeś to :thumbdown:i musisz postarać się trochę bardziej :decayed:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

ja nie kupuję nic powyżej połowy ceny rynkowej :wink:

mam podobnie,ale RNS led kupiłem za tyle że nikt by mi raczej nie uwierzył :hi:
Opublikowano
mikaszi wypłynęło ostatnio coś do Twojego bandyty, jest na Tablicy dlatego nie wyłapałeś przez e-bay'a :wink:Felgi RH an crossline, skręcane, 3-częściowe, 19" , 5x112, et 55 Giżycko ? Tablica.pl

panie weź słownik języka polskiego i zobacz co znaczy słowo okazja :wink: bo to co pokazałeś to :thumbdown:i musisz postarać się trochę bardziej :decayed:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

ja nie kupuję nic powyżej połowy ceny rynkowej :wink:

mam podobnie,ale RNS led kupiłem za tyle że nikt by mi raczej nie uwierzył :hi:

ja jednego razu wyrwałem leda za mniej niż 140F :kox:

Opublikowano

to samo z tym że moja była z Seata Exeo , bez czarnej , ramki i chromowanych pokręteł

img6595j.jpg

było o niej w wątku o Rns-e :wink:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

oczywiści navi taka sama jak do B6/B7 tylko że z Exeo i led :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.