Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
s-line są eleganckie, wzór spokojny, zawsze wyglądają dobrze, chociaż ja bym je wolał w 19, avusy hmmm mają coś w sobie :wink:

dokładnie, gdyby były 19 calowe to wcale się nie zastanawiał bym :wink:

Ale 19" chyba nie były ori co:whistling:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety nie, dopiero 20:facepalm:

Opublikowano

nie było dlatego nie mam, bo w 19 robią przeciąg, widziałem repliki i były fajne, 20 to niestety do b6 za duże, w b8 co innego :shock3:

Opublikowano

Da się jakoś vagiem sprawdzić świece żarowe? albo źle szukam albo nigdzie nie ma takiego czegoś..

Opublikowano
Sprezyny sportowe do audi a4 quattro Chojnice ? Tablica.pl

a co to za sprężyny są ? tzn ile obniżaja:decayed:

A od kiedy Ty masz B5 ?

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Da się jakoś vagiem sprawdzić świece żarowe? albo źle szukam albo nigdzie nie ma takiego czegoś..

Jak są spalone to pojawia się błąd na vagu.

Opublikowano
Sprezyny sportowe do audi a4 quattro Chojnice ? Tablica.pl

a co to za sprężyny są ? tzn ile obniżaja:decayed:

A od kiedy Ty masz B5 ?

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Da się jakoś vagiem sprawdzić świece żarowe? albo źle szukam albo nigdzie nie ma takiego czegoś..

Jak są spalone to pojawia się błąd na vagu.

Dziękuje ;)

Opublikowano

raczej wahacze

ale to jakoś napierdziela tak jakby pod kierownicą i kabinie. Gdzieś w necie znalazłem że w pasku tak się też działo to pśuknięcie wahaczy,przegubów i drążków kierowniczych smarem w sprayu albo wd 40 pomogło

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

myślałem że może cos z ta blokada zeder jest nie tak bo jakby z tym bylo zwiazane bylo to bym w ramach reklamacji pojechał ale jak to wahacze to wszystkie smarem pśuknę

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

widocznie przy wymianie zawiasu na s line z tego co pamietam musialem ich nie nasmarować

Opublikowano

raczej wahacze

ale to jakoś napierdziela tak jakby pod kierownicą i kabinie. Gdzieś w necie znalazłem że w pasku tak się też działo to pśuknięcie wahaczy,przegubów i drążków kierowniczych smarem w sprayu albo wd 40 pomogło

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

myślałem że może cos z ta blokada zeder jest nie tak bo jakby z tym bylo zwiazane bylo to bym w ramach reklamacji pojechał ale jak to wahacze to wszystkie smarem pśuknę

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

widocznie przy wymianie zawiasu na s line z tego co pamietam musialem ich nie nasmarować

A od kiedy się wahacze smaruje...

Opublikowano

tych wszystkich łączeń nie trzeba smarowac? w necie ktoś napisał że w pasku pomogło bo na diagnostyce na rolki jak wjechałem i gościu pod spodem sprawdzał i powiedział że wszystko mam w idealnym stanie

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

więc co ja mam teraz zrobić?

Opublikowano

ok

Opublikowano

Pany macie jakieś namiary na folie kolorową np na dekory, gdzieś widziałem że ktoś z forum miał obklejone kolorową folią...

Opublikowano

Ić pić solenizant, a nie na forum siedzisz! :naughty:

Opublikowano

Hehe zaraz zaczynam ale ja wczoraj byłem solenizantem:naughty::decayed:

Opublikowano

No niby tak, ale pisałeś, że bankiet dzisiaj :naughty::grin:

Opublikowano

No w sumie tak:decayed: idę ukręcić szyjkę:wink:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

No to siup w ten głupi dziób:grin:

dsc2663u.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.