Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super ten polarek :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to kurtka :decayed:

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

Jesteś pewny że jest ? z przodu powinna być na górze tłoczka amora, a z tyłu przekręca się stopkę amora

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

widocznie nieporozumienie : tutaj : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/blenda-zaslepki-np-zamiast-wizytownika-kontrolka-przycisk-pass-air-bag-off-269282/ pytałeś o numery tych części i ja Ci je podałem więc sądziłem że skoro się zdecydowałeś na zakup to sobie sprawdziłeś czy Ci wszystko podejdzie .

Jeśli w czymś jednak zawiniłem to najmocniej przepraszam .

Opublikowano

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Opublikowano
panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

tak idzie ale sporo za to wolaja:facepalm: kiedys szukalam wiem ze podchodzi tez z exeo moze tam taniej bedzie

Opublikowano
jaką wielką goleń masz
To moje pento:polew::polew::polew:
Opublikowano
panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

tak idzie ale sporo za to wolaja:facepalm: kiedys szukalam wiem ze podchodzi tez z exeo moze tam taniej bedzie

a dzięki zawsze to jakiś trop :wink:
Opublikowano

panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od S4

Opublikowano
panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od s4

aso

to wiem tylko trochę za drogo

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

musisz poodkrecac czesci które masz na tloczyskach i wtedy bedziesz mógl je wcisnac do konca i regulowac twardosc. Bynajmniej tak jest w KONI. KW V2 ma tylko regulacje odbicia o ile sie nie myle :eusathink: Jak zalozysz to porównamy z moim :decayed:

Opublikowano

raczej wahacze

ale to jakoś napierdziela tak jakby pod kierownicą i kabinie. Gdzieś w necie znalazłem że w pasku tak się też działo to pśuknięcie wahaczy,przegubów i drążków kierowniczych smarem w sprayu albo wd 40 pomogło

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

myślałem że może cos z ta blokada zeder jest nie tak bo jakby z tym bylo zwiazane bylo to bym w ramach reklamacji pojechał ale jak to wahacze to wszystkie smarem pśuknę

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

widocznie przy wymianie zawiasu na s line z tego co pamietam musialem ich nie nasmarować

jednak psiknięcie wahaczy nic nie dało gdzie dalej problemu szukać?

Opublikowano
panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

Opublikowano
panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od S4

:decayed: skąd ja to znam

powodzenia w poszukiwaniach :wink:

Opublikowano
panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

oki jutro pomierzam,bo dzisiaj :drinks:
Opublikowano
panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

oki jutro pomierzam,bo dzisiaj :drinks:

Pasi mnie już też dziś nie chce się lecieć :decayed:

więc jutro czeking i jak pasi to wysyłam :kox:

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

musisz poodkrecac czesci które masz na tloczyskach i wtedy bedziesz mógl je wcisnac do konca i regulowac twardosc. Bynajmniej tak jest w KONI. KW V2 ma tylko regulacje odbicia o ile sie nie myle :eusathink: Jak zalozysz to porównamy z moim :decayed:

koza :tongue4:

Opublikowano

To s4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.