Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak Lift 316. Mój prywatny. Robie następne ale jedną już skończyłem lampe drugiej nie mam czasu skończyc a jak jest czas to sie nie che. Może na weekendzie sie zmobilizuje. Może jeszcze zderzaki w kolor pójda. Ledy też są może nie za "cudne" ale nie chciałem męczyć Bi-xen

http://imageshack.us/a/img203/694/8resizeg.jpg

http://imageshack.us/a/img802/7200/9resizen.jpg

http://imageshack.us/a/img822/2004/10resizej.jpg

http://imageshack.us/a/img268/1123/6resizeza.jpg

http://imageshack.us/a/img402/2783/4resizefz.jpg

Kuźwa podoba mi się :slina:

sprinter? :naughty:

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgadnij :grin:

Opublikowano

hmm,niech zgadne....sprinter??

Opublikowano
Ale mi bixy cholernie parują...

1 mycie i już są w środku całe zaparowane, teraz ledwo widać co w lampie siedzi :grin:

nie długo lipiec będzie to porezamy :kox:

Opublikowano

No co dostawczawka też można modzic ;D

Opublikowano

Krisu jak się sprawuje N D40?

Opublikowano

Jestem z niego zadowolony. Szkoda że ma tylko 5mp w dzisiejszych czasach to mało kiedyś tak tego nie odczuwałem. Mam go długo nigdy nie miałem problemów. Myślałem o zmianie na D5100 18/105 ale dopiero wtedy jakbym sprzedał D40. Na moje potrzeby wystarcza :)

Opublikowano

dobrego konia nie zmienia się podczas jazdy :wink:

Opublikowano

Konia nie interesuję że wóz się wywraca :grin:

Opublikowano

:hi: Przejeżdżałem i rzucił mi się w oczy fajny kolor :decayed:

7gnv.jpg

:whistling:

Opublikowano

NAJLEPSZY :whistling:

[h=2]LZ5F :decayed:[/h]

Opublikowano

B6 jest kosa te b7 do kitu :naughty:

Opublikowano

dzis moj brat przyprowadził moją Sucz od lakiernika...z kilometra wiedziałem ze to moje wozidło jedzie...nisko i szeroooko :decayed: B6 jest poprostu piekna :decayed:

Opublikowano

Powiem Cie że jak zajrzałem do wnętrza tego b7... straszna lipa :thumbdown: nie zamienił bym się na nie, w dodatku 2.0, żeby to jeszcze było 3.0 Q :decayed:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

dzis moj brat przyprowadził moją Sucz od lakiernika...z kilometra wiedziałem ze to moje wozidło jedzie...nisko i szeroooko :decayed: B6 jest poprostu piekna :decayed:

fajnie się patrzy jak ktoś prowadzi Twoje auto :kox:

Opublikowano
NAJLEPSZY :whistling:

LZ5F :decayed:

to jest kolor w jakim wychodziły S4 Nogaro Blue ?

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

widziałem jedną na ebayu i właśnie w kolorze w jakim wychodziły S4 Nogaro Blue i sie zastanawiam czy ten kolor fabryczny czy gość sobie pomalował

$T2eC16h,!zoE9s5ngw6DBRu0DOZSug~~60_58.JPG

Opublikowano
NAJLEPSZY :whistling:

LZ5F :decayed:

to jest kolor w jakim wychodziły S4 Nogaro Blue ?

aj dont noł:decayed:

Opublikowano
dzis moj brat przyprowadził moją Sucz od lakiernika...z kilometra wiedziałem ze to moje wozidło jedzie...nisko i szeroooko :decayed: B6 jest poprostu piekna :decayed:

coś Ty znowu malował :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.