Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marcin podaj tel to byśmy po drodze sie jakos spotkali jak bedziesz lecial

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no i got majonez...ja moge cos sprobowac skrzyknac w watku Kuj-pom

Jozek a powiedz kiedy bys chciał wpasc na kodowanie RNS_E ??

może jakoś w przyszłym tygodniu, nagryzdam Ci PW i się umówimy konkretnie po niedzieli :wink:

spoko jak coś wal śmiało :decayed:

Opublikowano
:hi: limit edyszon :polew:
Opublikowano

:hi: a mowicie Pany ze "S" przy dieslu nie przystoi a w tym "limited edytion" daje rade :polew::polew::polew: , Kuzwa z kad ludzie biora takie pomysly , naprawde wszyscy sprzedawcy mysla , ze kazdy nowy nabywca to jelop jakis i nie ma pojecia o danej marce auta jakiego poszukuje :facepalm:

To te wszystkie fury w Division-ie to dopiero sa Limited Edition , wszyscy powinni nagrode Nobla od :audi: dostac za te wszystkie mody i przerobki.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Artur byłem zwiedzilem kawę wypilem i wracam rowerkiem ;) nawet w Bydgoszczy macie ścieżki dla rowerów ;)

Opublikowano

dzwoniłem popytać o limit edyszon:

-proszę pana czy to jest ori pakiet s4-pytam

-tak oczywiście robiony na zamówienie w niemczech,przecież widzi pan tabliczkę wewnątrz auta Limited

Edition,ta firma niemiecka firma robi takie auta na specjalne zamówienie

-czy auto było powtórnie lakierowane

-raczej tak

-całe?

-tak,wie pan auto 3 lata jeździło po wystawach ludzie poobijali całe

-długo pan ją ma?

-2 miesiące

-dziękuje do usłyszenia,ale napaliłem się powiem szczerze...:polew:

Opublikowano

Poda VIN samochodu ;)?

Opublikowano
dzwoniłem popytać o limit edyszon:

-proszę pana czy to jest ori pakiet s4-pytam

-tak oczywiście robiony na zamówienie w niemczech,przecież widzi pan tabliczkę wewnątrz auta Limited

Edition,ta firma niemiecka firma robi takie auta na specjalne zamówienie

-czy auto było powtórnie lakierowane

-raczej tak

-całe?

-tak,wie pan auto 3 lata jeździło po wystawach ludzie poobijali całe

-długo pan ją ma?

-2 miesiące

-dziękuje do usłyszenia,ale napaliłem się powiem szczerze...:polew:

:grin:

Opublikowano

dzwoniłem drugi raz o VIN twierdzi że wyśle smsem :wink:

Opublikowano

Zaraz sprawdze :grin:

Opublikowano
Zaraz sprawdze :grin:
puściłem ci pw
Opublikowano

Auto z Włoch i brak historii serwisowej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Auto z Włoch i brak historii serwisowej
szkoda takie tuningi przeszło w DE a w sumie jest z włoch :decayed:
Opublikowano

:hi:

ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie zdobędę dymione kierunki do b6?? :naughty:

Opublikowano
:hi:

ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie zdobędę dymione kierunki do b6?? :naughty:

czyli idziesz do konca na czarnucha :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.