Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

PM :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko :decayed:

jo jo a do audi 15stki montuje :kox:

Opublikowano
13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko :decayed:

jo jo a do audi 15stki montuje :kox:

chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic :grin:

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

No Marcino, odzywaj się to uderzymy na jakiś balet :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko :decayed:

jo jo a do audi 15stki montuje :kox:

chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic :grin:

ooo takie z dafa dają rade :D 320/150/R13 :decayed:

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

No Marcino, odzywaj się to uderzymy na jakiś balet :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Odezwałbyś się a nie :bicz:

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

No Marcino, odzywaj się to uderzymy na jakiś balet :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Odezwałbyś się a nie :bicz:

Ssij :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

No Marcino, odzywaj się to uderzymy na jakiś balet :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Odezwałbyś się a nie :bicz:

Ssij :decayed:

Tapnięte z SGS III

Faja :bag:

Opublikowano

Kamilo, czasu brak :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko :decayed:

jo jo a do audi 15stki montuje :kox:

chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic :grin:

ooo takie z dafa dają rade :D 320/150/R13 :decayed:

chcesz :grin:

Opublikowano
Kamilo, czasu brak :wink:

Tapnięte z SGS III

Jakbyś wpadł to sprawę bym miał do Ciebie :wink: Ale tak to nevermind :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
joł :hi:

wczoraj było trochę strachu ale problem się rozwiązał

http://a4-klub.pl/1-9-194/wymianie-egr-dmucha-kolektora-ssacego-wystrzelil-waz-interkulera-278978/#post3651498

a tak przy okazji co było że forum nie było

No miki jak chcesz to potrafisz, a widzisz kuna ja to nawet przywracanie systemu zrobiłem bo mówię co jest nie działa mi mozilla, a działała :decayed:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

gnotsje nie łamiotsie najlepsze narzędzia na wszystko :decayed:

jo jo a do audi 15stki montuje :kox:

chyba ty ,no chyba ze chcesz to z dafa moge ci opylic :grin:

ooo takie z dafa dają rade :D 320/150/R13 :decayed:

chcesz :grin:

eeee napewno jak mnie wycenisz to spadnę z krzesła więc wole bezzzz :kox:

Opublikowano

czemu te co juz sie nie nadaja oddam za free:grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.