Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemanowice

:hi:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

Dzin dybry :wink:

wczoraj pan od akumulatorów powiedział mi że Bosch a Varta to ta sama fabryka tylko Varta ma 80% udziałów a Varta 20% :wink:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

No dobra Królewicze a teraz pytanie, jaki numerek albo nazwę ma ten uchwyt do akumulatora z przodu dokręcany tą śrubą bo miałem pęknięty zrobiłem sobie uchwyt z płaskownika ale wolałbym ori mocowanie... :wink:

ps. jakby kto szukał tu jest ;)

Mocowanie akumulatora - Audi A4 / S4 B6 (2000-2004)

pan ci dobrze powiedział dlatego ja mam centre future 2 rok 100Ah 900Ah!!! i spokojnie daje rade :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Z rana piwko jak smietanka:decayed:
Opublikowano
:hi: Z rana piwko jak smietanka:decayed:

telefon byś wujku odebrał:decayed:

Opublikowano
:hi: Z rana piwko jak smietanka:decayed:

telefon byś wujku odebrał:decayed:

Nie mów ze znowu sie nie możesz dodzwonić. Ja właśnie tak patrzę nie dzwonisz już mnie nie kochasz :wink:

Opublikowano
:hi: Z rana piwko jak smietanka:decayed:

telefon byś wujku odebrał:decayed:

Nie mów ze znowu sie nie możesz dodzwonić. Ja właśnie tak patrzę nie dzwonisz już mnie nie kochasz :wink:

dzwoniłem ale oczywiście niedostepny:decayed: chyba znów otwierasz browar fonem i dlatego:grin:

Opublikowano

Eeee miglanc aaa dzie je mój (znaczy twój :whistling:) ale dla mnie włącznik :naughty: Dominikkku :kox:

Opublikowano

:hi:

to żem wczoraj dał :heat::heat:

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

Dzin dybry :wink:

wczoraj pan od akumulatorów powiedział mi że Bosch a Varta to ta sama fabryka tylko Varta ma 80% udziałów a Varta 20% :wink:

:whistling:

Opublikowano
Eeee miglanc aaa dzie je mój (znaczy twój :whistling:) ale dla mnie włącznik :naughty: Dominikkku :kox:

pytaj na poczcie:decayed:

Opublikowano

:hi:

porezanym życzę miłego dnia :wink:

btw mam klienta, który chciałby kupić moje auto tak jak stoi i zastanawiam się czy w ogóle wchodzić w temat sprzedaży.. :kwasny::whistling:

Opublikowano

Daj mu cena taka jaka by Cie zadawalala i kupisz inne auto;)

Opublikowano
Daj mu cena taka jaka by Cie zadawalala i kupisz inne auto;)

wiem wiem ale i tak ciężko byłoby sprzedać bo tego wszystko co włożyłem to i tak nie wyciągnę :wink: aczkolwiek b7 Q w benzynce chodzi za mną :naughty:

Opublikowano

Ja mojej b5 tez nie chcialem sprzedac, ale trafil sie klient, dobrze zaplacil i poszla;) nie zaluje bo mam b6 w q :banan:

Opublikowano
Ja mojej b5 tez nie chcialem sprzedac, ale trafil sie klient, dobrze zaplacil i poszla;) nie zaluje bo mam b6 w q :banan:

zapodam ceną i jak powie ok to ją sprzedam :wink:

do kobiety i samochodu nie można się przyzwyczajać :tongue4:

Opublikowano

:polew:

Wiesz jak kasa dobra to sie mozna z nim rozstac;) a w zamian kupic cos fajniejszego :wink:

Opublikowano

WAŻNE!!

Dla chętnych do przystąpienia do B6D

W tej chwili do głosowania poddane zostały następujące kandydatury:

1. Grzes 283

2. andr3i

3. dave j

4. miedzikos

5. Bileun22

6. julekF1

Więcej "ofert" nie ma. :naughty:

Opublikowano

Artur zmienił byś sobie miniaturkę wyświetlaną w składzie B6D bo trochę z du..y wygląda

Opublikowano
WAŻNE!!

Dla chętnych do przystąpienia do B6D

W tej chwili do głosowania poddane zostały następujące kandydatury:

1. Grzes 283

2. andr3i

3. dave j

4. miedzikos

5. Bileun22

6. julekF1

Więcej "ofert" nie ma. :naughty:

Bedą niedługo :naughty:

Opublikowano
Ja mojej b5 tez nie chcialem sprzedac, ale trafil sie klient, dobrze zaplacil i poszla;) nie zaluje bo mam b6 w q :banan:

zapodam ceną i jak powie ok to ją sprzedam :wink:

do kobiety i samochodu nie można się przyzwyczajać :tongue4:

dobrze prawisz,ja zawsze mówię jest dobry kupiec trzeba sprzedać,chociaż osobiście miałem kilku dobrych kupców i.... jakoś tak szkoda bo b7 nie przemawia do mnie,jeśli już to b8 ale taką nie wystrczy siana :decayed::decayed: dlatego zostaje przy mojej babci b6 :polew:
Opublikowano

mógłbyś wreszcie się tą babcią pochwalić :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.