Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dafuq, +44km samym programem?

Opublikowano

Ta firma nabija w bambuko z koniami, zawyża i wgrywa gotowce z tego co mi się obiło kiedyś o uszy.

Opublikowano

Pardon, nie wiedziałem.

Opublikowano

karta pamięci ma 1.8gb, folder z drum & bass ma 2,5gb po skompresowaniu... nawet nie wiecie jak bardzo jestem zrozpaczony :facepalm:

dlaczego ten skur.... rns nie czyta kart 4gb :doh:

Opublikowano

Moj czyta :banan:

Opublikowano
Moj czyta :banan:

Wylyź :kwasny:

Opublikowano

Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

Opublikowano
Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz :grin:)

Opublikowano
Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz :grin:)

nie pier**l bo jest duza różnica :whistling:

Opublikowano

mój tyż czyta :decayed:

Opublikowano

Podobno ledus ujowo gra, gorzej od normalnego:whistling:

Opublikowano
Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz :grin:)

nie pier**l bo jest duza różnica :whistling:

W cenie.

Kto powie dlaczego przy odpalaniu jak silnik nierozgrzany jest to wskakuje na 1700-1800 obr? Tak jakbym odpalał z gazem...

To jest takie łuuuu przy odpalaniu i już 1200 obr ma :whistling:

A tego, co daje mi ten gumowy trójnik przy pokrywie zaworów w 1.8T? Bo miałem go dziurawego, dzisiaj wymieniłem i nie czuję różnicy :grin:

Opublikowano
Podobno ledus ujowo gra, gorzej od normalnego:whistling:
i podobno na ledzie auto jest słabsze...

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz :grin:)

nie pier**l bo jest duza różnica :whistling:

W cenie.

Kto powie dlaczego przy odpalaniu jak silnik nierozgrzany jest to wskakuje na 1700-1800 obr? Tak jakbym odpalał z gazem...

To jest takie łuuuu przy odpalaniu i już 1200 obr ma :whistling:

tak jest jak nie ma leda w a4
Opublikowano
Podobno ledus ujowo gra, gorzej od normalnego:whistling:
i podobno na ledzie auto jest słabsze...

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Frostyy LED LED i jeszcze raz LED :grin:

piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz :grin:)

nie pier**l bo jest duza różnica :whistling:

W cenie.

Kto powie dlaczego przy odpalaniu jak silnik nierozgrzany jest to wskakuje na 1700-1800 obr? Tak jakbym odpalał z gazem...

To jest takie łuuuu przy odpalaniu i już 1200 obr ma :whistling:

tak jest jak nie ma leda w a4

Tak jest jak się nie ma własnego tematu o aucie i gada od 39 miesięcy, że się go założy a się nie zakłada, elo.

Opublikowano

Kamil a czym tu się chwalić,byłem na pomorzu niedawno to worek części wziąłem ze sobą,po drodze 2 tłoki zmieniałem padake już mam starą i tyle

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

i nie 39 tylko 38

Opublikowano
Kamil a czym tu się chwalić,byłem na pomorzu niedawno to worek części wziąłem ze sobą,po drodze 2 tłoki zmieniałem padake już mam starą i tyle

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

i nie 39 tylko 38

Idź Pan w uj :decayed:

Opublikowano
Kamil a czym tu się chwalić,byłem na pomorzu niedawno to worek części wziąłem ze sobą,po drodze 2 tłoki zmieniałem padake już mam starą i tyle

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

i nie 39 tylko 38

Idź Pan w uj :decayed:

upokój sie

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.