Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kierwa przynudzacie ostatnio w tym temacie:facepalm: Tylko o samochodach i samochodach:doh:
Ty nie bądź taki Only You tylko wklejaj te d*py bo tak jak mówisz powiało nudą:decayed:

Ostatnio mało wklejam bo mi fanpejdz z d*pami na facebook`u skasowali i jestem w kropce:kwasny: Ty masz na Helu teraz pełno pierogów to wskakuj do którego z bunkrów w lesie i cykaj foty:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bunkry to już przeżytek teraz się kopulują na plaży:grin: a ja nie mam czasu nawet na plaże pójść masakra praca i praca:facepalm:

Opublikowano

Oooo przyszły moje nowe okulary!

SMNW7wll.jpg

:grin:

Opublikowano
Oooo przyszły moje nowe okulary!

http://i.imgur.com/SMNW7wll.jpg

:grin:

Mówisz że nosisz soczewki kontaktowe:grin::grin::wink:
Opublikowano
Oooo przyszły moje nowe okulary!

http://i.imgur.com/SMNW7wll.jpg

:grin:

Mówisz że nosisz soczewki kontaktowe:grin::grin::wink:

No wiesz, wzrok już nie ten i płata mi figle więc wolę dmuchać na zimne :grin:

Opublikowano

Spoko zobaczysz różnice to będziesz w szoku:wink:

Opublikowano
Oooo przyszły moje nowe okulary!

http://i.imgur.com/SMNW7wll.jpg

:grin:

Mówisz że nosisz soczewki kontaktowe:grin::grin::wink:

No wiesz, wzrok już nie ten i płata mi figle więc wolę dmuchać na zimne :grin:

ale takie denka od butelek :polew:

Wandej to już uzależnienie :whistling::grin:

Opublikowano
Spoko zobaczysz różnice to będziesz w szoku:wink:

Na to liczę :naughty:

Opublikowano

Ale Ty robisz bixy tak?

Opublikowano
Ale Ty robisz bixy tak?

No przecież już mam bixy, tylko czekam na nowe palniki od uhu2, bo te co kupiłem to kupa i jeden gasł co chwilę a drugi miał inną barwę i tak jakby "drgał" :whistling:

Opublikowano
Ale Ty robisz bixy tak?

No przecież już mam bixy, tylko czekam na nowe palniki od uhu2, bo te co kupiłem to kupa i jeden gasł co chwilę a drugi miał inną barwę i tak jakby "drgał" :whistling:

No tak zawinąłem się:decayed: a sam będziesz soczewy wkładał?
Opublikowano
Ale Ty robisz bixy tak?

No przecież już mam bixy, tylko czekam na nowe palniki od uhu2, bo te co kupiłem to kupa i jeden gasł co chwilę a drugi miał inną barwę i tak jakby "drgał" :whistling:

No tak zawinąłem się:decayed: a sam będziesz soczewy wkładał?

No pewno, właśnie jadę do garażu :hi:

Opublikowano
Ale Ty robisz bixy tak?

No przecież już mam bixy, tylko czekam na nowe palniki od uhu2, bo te co kupiłem to kupa i jeden gasł co chwilę a drugi miał inną barwę i tak jakby "drgał" :whistling:

No tak zawinąłem się:decayed: a sam będziesz soczewy wkładał?

No pewno, właśnie jadę do garażu :hi:

No i gitarrrra :thumbup1:
Opublikowano

Zaraz będzie dzwonił - pomóż!! :polew::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Wracam właśnie z wymiany szyby i czekając aż klej chwyci podjechała blondi nowym Megane. Z boku wy..bana szyba bo zajumali jej kilka godzin wcześniej fotel,kanapę, podsufitkę :shock3: Fotel kierowcy o dziwo został.

W tym kraju kradną już wszystko :thumbdown:

Opublikowano
Wracam właśnie z wymiany szyby i czekając aż klej chwyci podjechała blondi nowym Megane. Z boku wy..bana szyba bo zajumali jej kilka godzin wcześniej fotel,kanapę, podsufitkę :shock3: Fotel kierowcy o dziwo został.

W tym kraju kradną już wszystko :thumbdown:

komuś brakło :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Wracam właśnie z wymiany szyby i czekając aż klej chwyci podjechała blondi nowym Megane. Z boku wy..bana szyba bo zajumali jej kilka godzin wcześniej fotel,kanapę, podsufitkę :shock3: Fotel kierowcy o dziwo został.

W tym kraju kradną już wszystko :thumbdown:

:facepalm: chory kraj
Opublikowano
Wracam właśnie z wymiany szyby i czekając aż klej chwyci podjechała blondi nowym Megane. Z boku wy..bana szyba bo zajumali jej kilka godzin wcześniej fotel,kanapę, podsufitkę :shock3: Fotel kierowcy o dziwo został.

W tym kraju kradną już wszystko :thumbdown:

:facepalm: chory kraj

masakra :doh:

Opublikowano

panowie jak myślicie to fotochromy? mam tylko tego pikczera :kwasny:

lustra z A4 B7

7puk.jpg

Opublikowano

Fotosromy. Mają ramkę charakterystyczną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.