Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mao płacisz. Gdybym zarejestrował audi w Austrii (a prędzej, czy później będę musiał to zrobić), to bym płacił 1000 ojro rocznie za samo OC :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam kumpla angola ma 22 lata za A3 2.0tdi z 2004 płaci 230F na miesiąc :shock3:

Opublikowano

Jop twoju mać. Policzyłem sobie z moim wiekiem i wykształceniem ile bym płacił za C6 na austriackich blachach - ponad 5k euro za voll casco :kwasny:

Opublikowano

w UK jest tak że wszystko zależy od :

-ile masz lat

-gdzie mieszkasz

-jaki samochód

-jaki silnik i jaka moc

-gdzie stoi w nocy

Opublikowano

No to to samo, z tym "wykształceniem" to tak o napisałem.

Opublikowano

aha i jeszcze bym zapomniał , liczy się tez ile masz lat prawko i ile lat zniżek

Opublikowano

Miki ale Ty ameryki nie odkryłeś bo u nas jest podobnie wiadoma sprawa że na wszystko patrzą i świeżak ma przeyebane:decayed:

Opublikowano
ale jeszcze rok i będzie mniej

bo w UK tak jest że dopiero po 30 uważają cie za dojrzałego kierowcę :decayed:

najgorzej maja ci w wieku do 25 , w tym wieku najlepiej kupić sobie jakiegoś skutera albo jakieś pierdzikółko z silnikiem 1.0 :decayed:

Skąd ja to znam....

Opublikowano
Miki ale Ty ameryki nie odkryłeś bo u nas jest podobnie wiadoma sprawa że na wszystko patrzą i świeżak ma przeyebane:decayed:

ale chyba mi nie powiesz że z PL koleś który ma 22 lata i dwa lata prawko płaci za swoją wymarzoną audiczkę z jakims silnikiem diesla ponad 10tysi rocznie za samo OC :doh: , na pewno tradycyjnie w dowodzie pierwszy właściciel to babcia albo dziadek :decayed: z 60% zniżkami

Opublikowano

No co Ty takich chorendalnych pieniędzy jak u Was napewno się nie płaci ja tylko powiedziałem że podobne są warunki ubezpieczenia:wink:

Opublikowano
nie mam nic do ukrycia :decayed:

tak furacza mam na siebie , płacę 52F na miesiąc za full comprehensive

a ja 36F :banan:za fulla,

Opublikowano

bo ty już stary jesteś :grin::wink:

Opublikowano

Ja be swoich mandatow placilbym 300 na rok takze tragedii by nie bylo

z mandatami jest niecale 500

a to takie na szybko po zmiane aluskow

image.jpg

Opublikowano
Oooo przyszły moje nowe okulary!

http://i.imgur.com/SMNW7wll.jpg

:grin:

Widze że plastikowe adaptery niestety one pekają .

Opublikowano
Ja be swoich mandatow placilbym 300 na rok takze tragedii by nie bylo

z mandatami jest niecale 500

a to takie na szybko po zmiane aluskow

http://s2.postimg.org/qsbp08lph/image.jpg

srebrne lepiej wyglądały :whistling:

Opublikowano
Ja be swoich mandatow placilbym 300 na rok takze tragedii by nie bylo

z mandatami jest niecale 500

a to takie na szybko po zmiane aluskow

http://s2.postimg.org/qsbp08lph/image.jpg

Ładnie :jerk: ładniej niż na srebrnych :wink: tylko listwy w kolor :decayed:

Opublikowano
Oooo przyszły moje nowe okulary!

http://i.imgur.com/SMNW7wll.jpg

:grin:

Widze że plastikowe adaptery niestety one pekają .

Jak pękną to się wymieni.

Opublikowano
Ja be swoich mandatow placilbym 300 na rok takze tragedii by nie bylo

z mandatami jest niecale 500

a to takie na szybko po zmiane aluskow

http://s2.postimg.org/qsbp08lph/image.jpg

image.jpg

moim zdaniem jak taki kolor felunku to automatycznie listwy wokół szyb na czarno , bo tak to trochę to jedno do drugiego nie pasuje

Opublikowano

wtedy byś musiał dać ramki grila też na czarno i auto traci urok :whistling:

Opublikowano
wtedy byś musiał dać ramki grila też na czarno i auto traci urok :whistling:

Czarny > chrom :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.