Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a Ty też się wybierasz ? :decayed:

wladi powiedział że kobiet w ciąży nie liczy na imprezę :grin::polew:

Jojo nie ściemniaj nic takiego nie mówiłem:decayed:

:grin::whistling: to kiedy dokładnie ta impreza :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tego nie wiedzą najstarsi górale bo nie wiadomo kiedy towarzystwo się zjedzie :decayed:

Opublikowano

no niech ci będzie że nie wiadomo :whistling:

Opublikowano

Artur już na miejscu w niedziele Domin ma być i jakoś po niedzieli Rafał no i Kłysio na samym końcu więc ciężko się wszystkim zgadać ale ogarniemy temat:wink: a i Marcin się zapowiadał:decayed:

Opublikowano

Artu też :shock3: jak wy do domu wrócicie napęd Q :whistling:

Opublikowano
Artur już na miejscu w niedziele Domin ma być i jakoś po niedzieli Rafał no i Kłysio na samym końcu więc ciężko się wszystkim zgadać ale ogarniemy temat:wink: a i Marcin się zapowiadał:decayed:

to gdzie wkońcu Artu osiadł:decayed:

Opublikowano
Artur już na miejscu w niedziele Domin ma być i jakoś po niedzieli Rafał no i Kłysio na samym końcu więc ciężko się wszystkim zgadać ale ogarniemy temat:wink: a i Marcin się zapowiadał:decayed:

to gdzie wkońcu Artu osiadł:decayed:

Ty no miałeś zrobić wywiad środowiskowy bo do mnie jeszcze nie dzwonił:decayed:
Opublikowano
Artur już na miejscu w niedziele Domin ma być i jakoś po niedzieli Rafał no i Kłysio na samym końcu więc ciężko się wszystkim zgadać ale ogarniemy temat:wink: a i Marcin się zapowiadał:decayed:

to ekipa zryw spora :kox: trzeba będzie podlecieć :naughty:

Opublikowano
Artur już na miejscu w niedziele Domin ma być i jakoś po niedzieli Rafał no i Kłysio na samym końcu więc ciężko się wszystkim zgadać ale ogarniemy temat:wink: a i Marcin się zapowiadał:decayed:

to ekipa zryw spora :kox: trzeba będzie podlecieć :naughty:

pisz kiedy to ja tez polecę jako twoja obstawa będę :polew:

Opublikowano

zobaczymy jak chłopaki ogarną temat, tylko proszę mnie poinformować :banan:

Opublikowano

Ja b5 miałem 6 lat temu a b6 4 lata temu:)wszystko za swoje tudziez banku:D

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ja be swoich mandatow placilbym 300 na rok takze tragedii by nie bylo

z mandatami jest niecale 500

a to takie na szybko po zmiane aluskow

http://s2.postimg.org/qsbp08lph/image.jpg

Ładnie :jerk: ładniej niż na srebrnych :wink: tylko listwy w kolor :decayed:

Listwy beda w swoim czasie :wink:

narazie zostaje chrom wokol szyb i na grillach bo po ostatnich zakupach skonczyly sie dukaty:decayed: a inne wydatki tez sa wiadomo

cykne jutro lepsze foto z lustra bo na tym nie oddaje efektu ani troche, na zywo o niebo lepiej sie prezentuja

Opublikowano
zobaczymy jak chłopaki ogarną temat, tylko proszę mnie poinformować :banan:

mee tooooo:naughty:

Opublikowano

a to takie na szybko po zmiane aluskow

http://s2.postimg.org/qsbp08lph/image.jpg

Ty... a kiedy ty w PL byłeś??? :buhaha:

Opublikowano

Lipiec zeszly rok? Why asking?

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jesli pytasz o auto oczywiscie

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Wogole trzeba by w trojke spota kiedys walnac

mikaszi, barrowiec, ja

3x blue

Opublikowano

a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?

Opublikowano
Lipiec zeszly rok? Why asking?

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jesli pytasz o auto oczywiscie

a co tam jest na niebieskiej tablicy napisane za samochodem??:polew:

Opublikowano
a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:
Opublikowano
a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:

:polew:

kiedyś w battalionie była lista kto ile ma postów tam napisane, i nie wiem gdzie tego szukać :decayed:

Opublikowano
Lipiec zeszly rok? Why asking?

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jesli pytasz o auto oczywiscie

a co tam jest na niebieskiej tablicy napisane za samochodem??:polew:

Aaaaa

u mnie w pracy wszystkie znaki i tablice sa w obu jezykach

60% zalogi to polacy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.