Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też nie wiem jak chcesz to Ci mogę trochę postów oddać jak potrzebujesz:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też bym Ci mógł trochę odstąpić, w końcu listwy Ci odstąpiłem :decayed:

a tak serio to z głupoty pytam :wink:

Opublikowano
a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:

czy ja wiem czy ty :whistling: jest tu na forum taki jeden smieszny co to od konca stycznia ma ponad 600 postow :grin:

Opublikowano

Ty już przestań z tymi listwami dałeś ciała i tyle następnym razem będziesz mądrzejszy:decayed:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:

czy ja wiem czy ty :whistling: jest tu na forum taki jeden smieszny co to od konca stycznia ma ponad 600 postow :grin:

Dawaj go tu który to...chce być lepszy?:grin:
Opublikowano
a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:

czy ja wiem czy ty :whistling: jest tu na forum taki jeden smieszny co to od konca stycznia ma ponad 600 postow :grin:

?

Opublikowano
a tak z innej beczki, jak się sprawdza kto ma najwięcej postów napisane np w divisionie ?
A co chcesz wiedzieć? Nie dasz rady zostać największym spamowcem.....bo ja nim jestem:polew:

czy ja wiem czy ty :whistling: jest tu na forum taki jeden smieszny co to od konca stycznia ma ponad 600 postow :grin:

?

+1 , chce wiedzieć :decayed:

Opublikowano

kiedys w pogaduchach sie udzielał a nikt nie wiedział o co mu bangla wladi pamietasz ten co o jakims kolesiu z motula czy czegos pisal nabija posty skubaniec jak cos :grin:

Opublikowano

Nie kojarzę ale w pogaduchach się przecież posty nie nabijają:whistling:

Opublikowano

Niech mi ktoś powie jaką kartę pamięci do RNSa mam kupić żeby fajnie szybko chodziła ?

Opublikowano
Nie kojarzę ale w pogaduchach się przecież posty nie nabijają:whistling:

:facepalm: przeciez wiem :polew: mniejsza o to kto

na mnie czas panowie maleństwo snu się domaga :decayed:

Opublikowano

Wogole trzeba by w trojke spota kiedys walnac

mikaszi, barrowiec, ja

3x blue

Może Bank Holiday 26.VIII??

Opublikowano
Niech mi ktoś powie jaką kartę pamięci do RNSa mam kupić żeby fajnie szybko chodziła ?

16 se zapodaj i bedzie smigała a firma chyba obojetna:wink:

Opublikowano
Opublikowano

ja tak bym chciał 4-6gb :wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

:wink:

Opublikowano

Józek ma leda więc 16 będzie oki:wink:

Opublikowano

ja tak bym chciał 4-6gb :wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

:wink:

bier 16 umnie smiga az miło:wink:

Opublikowano

Wogole trzeba by w trojke spota kiedys walnac

mikaszi, barrowiec, ja

3x blue

Może Bank Holiday 26.VIII??

ja jestem na urlopie w PL od 08.08 do 05.09

Opublikowano

ja tak bym chciał 4-6gb :wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

:wink:

bier 16 umnie smiga az miło:wink:

zaraz zobaczę co na alledrogo oferują, bo kurcze wyjąłem z aparatu kartę i muszę przekładać :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.