Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie bardzo byłem tego pewny

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

a sprzedawca nie za bardzo wie o co chodzi :doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ramka jest w B6 jak dobrze mi sie wydaje, a w B7 już ramki nie było :wink:

Opublikowano

czyli foto czy nie ?

bo za chwilę będą moje :kox:

Opublikowano
ramka jest w B6 jak dobrze mi sie wydaje, a w B7 już ramki nie było :wink:
Jak jest czarna obwódka to jest starszy model potem już wychodziły z paskami na lustrze:wink:
Opublikowano
Jak jest czarna obwódka to są starszy model potem już wychodziły z paskami na lustrze

Richtig. Widać taką ciemniejszą obwódkę na szkle.

Opublikowano

No i soczewy zamontowane, ale na razie H7 włożone, bo D4S nie ma na stanie :decayed:

Opublikowano

dsc02569sh.jpg

to są foto

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

jak się dobrze przyjrzy to szkła wyglądają tak samo

Opublikowano

No takie same jak miki pokazał.

Opublikowano

dzięki panowie :hi:

Opublikowano

za ile je dorwałeś

Opublikowano

Za ile mendo wyhaczyłeś:decayed:

Opublikowano

nie wiem czy to dużo czy mało za 58.40F z wysyłem :naughty:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

możliwe że może są nawet składane , okaże się jak przyjdą :naughty:

Opublikowano

Dobry prajs, po tyle to jeden wkład fotochromowy chodzi :wink:

Opublikowano

tylko zauważ że ja je kupiłem jako zwykłe kondony bo tak je gość sprzedawał :decayed:, a że dobremu oku nic nie umknie okazało się że to następna okazja do kolekcji:naughty: :wink:

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

i 60F nie twoje :wink:

i do tego jak masz prawko angielskie albo zieloną kartę to jeszcze 3 punkciki :kwasny:

ja nie mam ani jednego ani drugiego :kox::decayed: i te punkciki mogę se wsadzić

i tak ogólnie to siema :hi:

A fure masz na siebie? Jak to wygląda z ubezpieczeniem? Może być na PW.

Opublikowano

nie mam nic do ukrycia :decayed:

tak furacza mam na siebie , płacę 52F na miesiąc za full comprehensive

Opublikowano
nie mam nic do ukrycia :decayed:

tak furacza mam na siebie , płacę 52F na miesiąc za full comprehensive

Gut prajs nawet

Opublikowano

ale jeszcze rok i będzie mniej

bo w UK tak jest że dopiero po 30 uważają cie za dojrzałego kierowcę :decayed:

najgorzej maja ci w wieku do 25 , w tym wieku najlepiej kupić sobie jakiegoś skutera albo jakieś pierdzikółko z silnikiem 1.0 :decayed:

Opublikowano
ale jeszcze rok i będzie mniej

bo w UK tak jest że dopiero po 30 uważają cie za dojrzałego kierowcę :decayed:

najgorzej maja ci w wieku do 25 , w tym wieku najlepiej kupić sobie jakiegoś skutera albo jakieś pierdzikółko z silnikiem 1.0 :decayed:

U nas też kierowcy poniżej 25 lat mają zwyżkę w opłatach:whistling:
Opublikowano
ale jeszcze rok i będzie mniej

bo w UK tak jest że dopiero po 30 uważają cie za dojrzałego kierowcę :decayed:

najgorzej maja ci w wieku do 25 , w tym wieku najlepiej kupić sobie jakiegoś skutera albo jakieś pierdzikółko z silnikiem 1.0 :decayed:

chyba kpisz sobie z tym skuterem :facepalm::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.