Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No nie wiem teraz to nawet mi się nie chce do lodówki po browca sięgnąć taki jestem wyjebany:kwasny::grin:

czasami musisz postępować wbrew sobie Włodek :grin::wink:

No wjechałeś mi na ambicję więc chyba się ruszę:grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::wink:

panowie czy po włączeniu klimy , ten mały wiatrak też się powinien od razu załączać ?

Opublikowano

pany ma moze ktos na zbyciu kostke do wzmaka bose?

Opublikowano

ale jaki ten mały ?? :P

Opublikowano
:hi::wink:

panowie czy po włączeniu klimy , ten mały wiatrak też się powinien od razu załączać ?

By najmniej u mnie tak jest , ze jak zaloncze klime to zalancza sie tez wiatrak na chlodnicy ten elektryczny.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

:hi::wink:

panowie czy po włączeniu klimy , ten mały wiatrak też się powinien od razu załączać ?

By najmniej u mnie tak jest , ze jak zaloncze klime to zalancza sie tez wiatrak na chlodnicy ten elektryczny.

Jak cos to mam taki jeden na zbyciu z Mojego auta za free tylko za koszta przesylki ale trzeba podmienic tylko same smiglo bo Ja w moim uszkodzilem przez nerwy :kwasny: jak mi klima przestala dzialac i wlasnie mialem nadzieje , ze to padl ten wiatrak , po paru godzinach klecia i jebania sie z nim wkoncu go wyjolem i duze bylo moje zdziwienie , ze jest sprawny a przy probie jego wlozenia na jego miejsce tak juz bylem wkur....y ze wcisnolem go tam na sile i uszkodzilem to plastikowe smiglo i bylem zmuszony zakupic caly nowy wiatrak :facepalm:

Opublikowano

Dzięki Marcin ale chyba narazie nie będę sobie tym głowy zawracał bo

jeszcze dwa dni i PL :banan::banan::banan: , cały miesiąc nie robienia nic :naughty:

Opublikowano
Dzięki Marcin ale chyba narazie nie będę sobie tym głowy zawracał bo

jeszcze dwa dni i PL :banan::banan::banan: , cały miesiąc nie robienia nic :naughty:

Moze pod koniec sierpnia jak juz odbiore auto maly spot??:naughty::naughty:

Opublikowano
Dzięki Marcin ale chyba narazie nie będę sobie tym głowy zawracał bo

jeszcze dwa dni i PL :banan::banan::banan: , cały miesiąc nie robienia nic :naughty:

Nie ma problemu ale jak bys szukal to daj znac moge Ci go podeslac bo u mnie i tak wala sie w garazu. Jest wciaz sprawny i dzialal kiedy go wyjmowalem , sprawdzalem tez go na krotko i dzialal , w srodku szczotki sa jeszcze wiecej jak polowe dlugosci i wsio gra tylko tak jak wspomnialem musial bys zalozyc to plastikowe smiglo ze swojego starego wentylatora bo moje nie jest zbyt sprawne.

:hi:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Mikaszi do polandowa lecisz czy tez wybierasz sie autkiem ?

Opublikowano

jak by ktoś był zainteresowany zapraszam na PW , mogę zabrać do PL

lustra kompletne fotochromy grzane , nie składane , kolor srebrny aluminium

lusterka pochodzą z Audi S3 ale pasują do A4 B6 i B7 - SPRAWDZAŁEM U SIEBIE , trzeba tylko przeszczepić wtyczkę od siebie bo jest inna a tak to wszystko jest p&p

numerki :

PASSENGER SIDE UK:

8P2 858 531 H 01C

MIRROR GLASS - 8E0 857 535 N 06S

MIRROR HOUSING - 8E0 857 507 B

DRIVER SIDE MIRROR UK:

8P2 858 532 H 01C

MIRROR GLASS - 8E0 857 836 AB 06S

MIRROR HOUSING - 8E0 857 508 B

y1ks.jpg

tnqs.jpg

sjgs.jpg

Opublikowano

a to nie zakładasz do siebie??

Opublikowano
Dzięki Marcin ale chyba narazie nie będę sobie tym głowy zawracał bo

jeszcze dwa dni i PL :banan::banan::banan: , cały miesiąc nie robienia nic :naughty:

Moze pod koniec sierpnia jak juz odbiore auto maly spot??:naughty::naughty:

nie ma problemu , trzeba sie w końcu komuś pochwalić swoim traktorem

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

a to nie zakładasz do siebie??

mam drugie i do tego składane :kox::wink:

Opublikowano

Miki a samych szkieł nie popchniesz wziąłbym:naughty:

Opublikowano

A po co Ci UK??

Opublikowano

O kuźwa to są angole nie zjarzyłem:decayed:

Opublikowano
A po co Ci UK??

a to jest jakaś różnica bo po numerach widzę że to chyba to samo co EU

Opublikowano
A po co Ci UK??

a to jest jakaś różnica bo po numerach widzę że to chyba to samo co EU

No to mówcie jak to jest???
Opublikowano

Michale, jest 8p2 więc angol, na Europę to byłoby 8p1

Opublikowano

ok , panowie muszę spadać , narka :hi:

z tymi lustrami to chyba jest tak że jedno oddala a jedno przybliża czy jakoś tak :wink:

Opublikowano

cale lustra to to samo chodzi tylko o samo szklo , na strone angielska szklo w lusterku po stronie kierowcy , prawej jest zaokraglone na krawedzi na stronie zewnetrznej aby lepiej bylo widac wszystko wokol auta chodzi o martwy punkt gdy nas ktos wyprzdza zas na polska strone bedzie to samo ale ze szklem po stronie kierowcy po lewej stronie.

Opublikowano
Michale, jest 8p2 więc angol, na Europę to byłoby 8p1

Bartku waldi pytał o same szkła a to jest 8E0... więc chyba EU

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.