Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Michale, jest 8p2 więc angol, na Europę to byłoby 8p1

Bartku waldi pytał o same szkła a to jest 8E0... więc chyba EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

cale lustra to to samo chodzi tylko o samo szklo , na strone angielska szklo w lusterku po stronie kierowcy , prawej jest zaokraglone na krawedzi na stronie zewnetrznej aby lepiej bylo widac wszystko wokol auta chodzi o martwy punkt gdy nas ktos wyprzdza zas na polska strone bedzie to samo ale ze szklem po stronie kierowcy po lewej stronie.

to chyba chodzi ci czy są asferyczne , te nie są

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

cale lustra to to samo chodzi tylko o samo szklo , na strone angielska szklo w lusterku po stronie kierowcy , prawej jest zaokraglone na krawedzi na stronie zewnetrznej aby lepiej bylo widac wszystko wokol auta chodzi o martwy punkt gdy nas ktos wyprzdza zas na polska strone bedzie to samo ale ze szklem po stronie kierowcy po lewej stronie.

to chyba chodzi ci czy są asferyczne , te nie są

szkło jest tak jak by podzielone coś jak to

$T2eC16Z,!)UE9s3wDcb7BR7)MpOQo!~~60_12.JPG

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

:hi:narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam dalej....to będzie to chodziło tak jak powino czy będę widział szare myszki w tych szkłach:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same szkła są takie same...

1. nie są one asferyczne więc nie ma różnicy,

2. w naszych audi lusterka oddalają tak samo, bez różnicy czy to prawe, czy lewe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotochromach nie widzę paska asferycznego więc lewe i prawe jest takie samo ,więc powinny pasować

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

same szkła są takie same...

1. nie są one asferyczne więc nie ma różnicy,

2. w naszych audi lusterka oddalają tak samo, bez różnicy czy to prawe, czy lewe...

dokładnie będą pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranty maja ladnie ojechane ale DTM sa piekne :)

No torszke trza by bylo nad nimi popracowac a i cena tez nie zbyt wygorowana , pewnie by je wyszarpal ciut taniej. Nie wiem czemu ale mi osobiscie jakos ten wzor DTM-a nie pasuje w B6 , za gesto tych ramion :eusathink: ale to rzecz gustu.

---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

mi sie widza takie w Mojej B6 18" VMR Style Alloy Wheels 5x112 ET33 fits Audi, Mercedes etc | eBay i tak coraz czesciej mysle nad zakupem takich jako letni setup lub takie ale sam koszt wysylki z USA zabija :facepalm:

18" VMR V710 Gunmetal Wheels Rims Fit Audi S4 C4 B5 B6 B7 B8 | eBay

lub

18" VMR V701 Gun Metal Wheels Rims Fit Audi A5 B8 A6 C4 C5 (4.2L) C6 C7 chassis | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brryy

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

Majac B6 1.8T sedan i zakladajac ori alu 18" 8J et43 oponki standard 225/40/ZR18 jakie dystanse dac na przod i tyl by to jakos rozsadnie wygladalo? Z tylu 20mm bedzie optymalne czy za duzo? Z przodu 10mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 na tyl to juz i tak bedzie spoko wygladac

a oponki do tego rozmiaru wg chocby wlepy na progu drzwi kierowcy to chyba 235 w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci UK??

Szkła foto są takie sam bo występują z obu stron asferyczne:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ciekawe czy dziś będzie lepiej grzało :decayed: wczoraj u mnie w centrum w cieniu 38, a na słońcu 51 :kox::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...