Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czego ty szukasz :shock3:
A Ty małolat co się tak dziwisz jak Dziwisz:polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jest xl?:decayed:

Rozmiarówka jest uniwersalna podobno ale pewnie co drugie pento by się nie zmieściło:polew::polew::polew:
Opublikowano

małolat ??? :shock3::grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
ło kurfa co tu się dzieje pod moją nieobecność :decayed:

Władi ale masz fajny tłumik :decayed:

Chociaż jeden się zna na rzeczy:decayed::decayed::decayed:

:pali:

Opublikowano
Chłopy podrzucam ponownie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374381689357610&set=a.374308852698227.1073741877.158991797563268&type=1&theater kliknijcie i polubcie jak mozecie! biore udział w konkursie na detaling i bije się o 1wsze miejsce z e36... miłobyłoby wygrać z waszym poparciem... moja wielka prosba kliknijcie i polubcie jak mozecie to i udostepnijcie zawsze to szansa na pare lajkow wiecej... bede baaardzo wdzieczny
zrobione
Opublikowano
Chłopy podrzucam ponownie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374381689357610&set=a.374308852698227.1073741877.158991797563268&type=1&theater kliknijcie i polubcie jak mozecie! biore udział w konkursie na detaling i bije się o 1wsze miejsce z e36... miłobyłoby wygrać z waszym poparciem... moja wielka prosba kliknijcie i polubcie jak mozecie to i udostepnijcie zawsze to szansa na pare lajkow wiecej... bede baaardzo wdzieczny

Również poszło :decayed:

Opublikowano
Chłopy podrzucam ponownie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374381689357610&set=a.374308852698227.1073741877.158991797563268&type=1&theater kliknijcie i polubcie jak mozecie! biore udział w konkursie na detaling i bije się o 1wsze miejsce z e36... miłobyłoby wygrać z waszym poparciem... moja wielka prosba kliknijcie i polubcie jak mozecie to i udostepnijcie zawsze to szansa na pare lajkow wiecej... bede baaardzo wdzieczny

Poszlo ode mnie rowniez :thumbup1:

Opublikowano

ode mnie tez:wink:

Opublikowano

Zaraz z pracy wychodzę i 60km do domu :doh:

Opublikowano

H4mm3R chodzi mi tylko widzisz o to ze mowisz ze moja audi nie jest wartaten ceny znajdz dobry sprzet na allegro czy gdzies z takim wypasem i tak zadbana ze masz nowy dwumas ze sprzeglem wsadzony gwint nie byle jaki silniczek jest igla nie bierze wogole oleju pompki sa jak nowe bo wszystkie pokazuja po 0.12 czego jeszcze chciec turbo zdrowe zero dokladki do auta wiesz mozna kupic cos takiego za 30tys tylko zrob to wszystko to ty powinienes wiedziec ile to kosztuje:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

fanta a tobie jebne jak nie dasz tej dokladki :decayed:

Opublikowano
H4mm3R chodzi mi tylko widzisz o to ze mowisz ze moja audi nie jest wartaten ceny znajdz dobry sprzet na allegro czy gdzies z takim wypasem i tak zadbana ze masz nowy dwumas ze sprzeglem wsadzony gwint nie byle jaki silniczek jest igla nie bierze wogole oleju pompki sa jak nowe bo wszystkie pokazuja po 0.12 czego jeszcze chciec turbo zdrowe zero dokladki do auta wiesz mozna kupic cos takiego za 30tys tylko zrob to wszystko to ty powinienes wiedziec ile to kosztuje:facepalm:

Gdzie tak powiedziałem? Panie jak taka pewna fura to po co sprzedawać :whistling:

Opublikowano

:shock3: lozesz Ty ku..wa dobry kolo jest :thumbup1: moze jak by wiecej takich gosci bylo to moze udalo by sie zrobic porzadek w tym Naszym kochanym kraju. Normalnie to wszystko zakrawa na kpine , to co sie dzieje to juz nawet nie jest smieszne :facepalm:

I My do tej wielkiej Europy dolaczylismy :polew: z czym do ludzi sie pytam ? bylismy , jestesmy i dlugo bedziemy 100 lat za murzynami.

Opublikowano

cos nie bangla link

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.