Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?

3.0TDI i 2.0TFSI:kox: I zderzaki s-line są za półdarmo w porównaniu z B6:facepalm:

nie chciałbym serwisować 3.0TDI wtryski rozrząd itp. z drugiej strony nie chciałbym tankować 2.0Tfsi bo w trasie nie spali 5.5-6.0L jak dziadek 1.9tdi :wink:

--------- ----------

a zderzaki to nie wszystko :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?

3.0TDI i 2.0TFSI:kox: I zderzaki s-line są za półdarmo w porównaniu z B6:facepalm:

nie chciałbym serwisować 3.0TDI wtryski rozrząd itp. z drugiej strony nie chciałbym tankować 2.0Tfsi bo w trasie nie spali 5.5-6.0L jak dziadek 1.9tdi :wink:

--------- ----------

a zderzaki to nie wszystko :grin:

2.0TFSI spala tyle co 1.8T a diesle 4 cylindrowe są dla emerytów:decayed:

Poryło mnie to B6:slina:

VMR_Wheels_Audi_A4_Black_V710_19_Gunmetal_234.jpg

Opublikowano

od razu mądrze piszesz :slina:

Opublikowano
e8jv.jpg
Opublikowano

as12-jpg

as19-jpg

as14-jpg

Opublikowano

to ja rozumiem :naughty:

Opublikowano

Do mnie wrocily zegary po malym tiuningu ;) wlasnie skonczylem.

Lecz zdjecie w moim tel nie odzwierciedla tego efektu ;)

3y8a2u7u.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

weź wpadnij do mnie to zrobię Ci porządne zdjęcie :naughty:

Opublikowano
weź wpadnij do mnie to zrobię Ci porządne zdjęcie :naughty:

jutro w dzień będą lepsze :decayed:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano

guten morgen:decayed::hi:

Opublikowano

Kuzwa a ja na szkoleniu juz i wpajane sa mi przepisy prawne a wczoraj poznym wieczorem byl Shrek. Dzis jest kac

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zgadza sie:jerk: ja bym je na moj niebieski pomalowal :decayed: tylko za ta cene masz juz benty:whistling:

Opublikowano

Albo roti. 19" u vario.

Opublikowano

Matko troche krupniku wczoraj w dzisiaj zdycham :doh:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-bentley-19-9j-5x112-et41-ot-centr-66-6mm-dwuczesciowe-285745/

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Korzystając z,pieknej deszczowej aury i mijajacego (dzięki bogu) kaca. Zrobiłem coś pozytecznego i poszedlem do garażu.

DSC_2703.jpg

DSC_2704.jpg

Detaling na poziomie -5000 ale jestem zadowolony. Trochę ruchu to i kac,puszcza.

A,i jak,zacząłem wycieracz kurz z zegarów skończyłem na,odkurzeniu bagażnika.

Opłacało się :drunk:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

A i koła są czyste. Poprawione zaraz po fotach.

Opublikowano

Na kaca najlepsza praca:decayed:

Opublikowano

Marcin to Ty pijesz :wink: te koła to bym zdjął z Ciebie :kox:

Opublikowano

Wodę,ognistą od okazji ale perełką nie gardzę nigdy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.