Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :hi::siema::siema:

Opublikowano

Siema wszystkim :siema:

Kilka stron miałem do nadrobienia :decayed:

Opublikowano

ma ktos turbine 130 do opchniecia? na pw odpowiedzi.

Opublikowano
Siema wszystkim :siema:

Kilka stron miałem do nadrobienia :decayed:

ojj Krzysztofie tak tak masz trochę do nadrobienia , ja teraz stoję z modyfikacjami przez ponad 2 tygodnie , echh w łóżku przez 2 tygodnie ,miałem wypadek w pracy ;/

Opublikowano
Siema wszystkim :siema:

Kilka stron miałem do nadrobienia :decayed:

ojj Krzysztofie tak tak masz trochę do nadrobienia , ja teraz stoję z modyfikacjami przez ponad 2 tygodnie , echh w łóżku przez 2 tygodnie ,miałem wypadek w pracy ;/

wiem, widziałem na fb, współczuję :kwasny::kwasny:

Opublikowano
:kwasny::kwasny: powiem że pięknie pielęgniarki latają w szpitalu :decayed: , jest co patrzeć i podziwiać
Opublikowano
:kwasny::kwasny: powiem że pięknie pielęgniarki latają w szpitalu :decayed: , jest co patrzeć i podziwiać

i tego się trzymaj :thumbup::thumbup: :decayed:

Opublikowano

:hi:faktycznie wczoraj spamu naleciało aż miło :decayed:

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

marcin9680 łykaj ten polarek xxl bo chyba zapomniałeś :wink:

Opublikowano

Panowi ile mogę chcieć za popielniczkę tył idealną ? 80zł ?

Opublikowano

:hi:

Kurfa dopiero wstałem i baniak mi pęka:facepalm: Nigdy więcej cytrynówek itp:kwasny:

Opublikowano
:hi:

Kurfa dopiero wstałem i baniak mi pęka:facepalm: Nigdy więcej cytrynówek itp:kwasny:

jo teraz tak gadasz, za tydzień w weekend będą kusić i dalej w mordę będzie lane :decayed:

Opublikowano

Nigdy więcej

zawsze tyle samo:grin::grin:

Opublikowano

NAJLEPSZEGO Fr0styyy. :kwiatek::kwiatek:

Opublikowano

Nigdy więcej

zawsze tyle samo:grin::grin:

:polew::polew:

Powtórze to kobicie:decayed:

Jozek już dzisiaj wieczorem znowu będę pił z teściem ale już czystą:decayed:

Opublikowano

a ja tam nie lubię wódki, ja to whisky aplikuje. Tylko trochę lep boli na drugi dzień :facepalm::decayed:

Opublikowano
a ja tam nie lubię wódki, ja to whisky aplikuje. Tylko trochę lep boli na drugi dzień :facepalm::decayed:

Bogatego to jest miło posłuchać:whistling:

Opublikowano
a ja tam nie lubię wódki, ja to whisky aplikuje. Tylko trochę lep boli na drugi dzień :facepalm::decayed:

Bogatego to jest miło posłuchać:whistling:

bez przesady, w brew pozorom whisky nie jest aż takie drogie :decayed:

Opublikowano

Wladi montuj zamiast S-lajna i dokładki z przodu już ni będziesz musiałł malować:decayed:

Zderzak przód przedni Audi A4 A-4 Rieger Tuning (3549666276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Panowie ktoś szuka lodówki do schowka tanio ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.