Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do spania już:grin:

Opublikowano

yebłemmmm na podlogeeee. Wladi wchodze na Twoj profil a tu mnie sie nagle podstawka pod flaszkie otwiera- cd rom. Sie popłakalem:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
yebłemmmm na podlogeeee. Wladi wchodze na Twoj profil a tu mnie sie nagle podstawka pod flaszkie otwiera- cd rom. Sie popłakalem:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

umarłem razem z nim :polew:

Opublikowano

powiedz gdzie to sie ustawia? :polew::polew:

Opublikowano
powiedz gdzie to sie ustawia? :polew::polew:
:polew::polew::polew: tajnos agentos:decayed:
Opublikowano

To co do spania chyba? podstawkie zamknął i trza piórnik zamknąć:decayed:

Opublikowano
yebłemmmm na podlogeeee. Wladi wchodze na Twoj profil a tu mnie sie nagle podstawka pod flaszkie otwiera- cd rom. Sie popłakalem:grin::grin::grin::polew::polew::polew:
A kto Ci wogóle pozwolił na mój profil wchodzić:whistling::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:46 ----------

Ja tam czekam na walke:whistling:

Opublikowano
yebłemmmm na podlogeeee. Wladi wchodze na Twoj profil a tu mnie sie nagle podstawka pod flaszkie otwiera- cd rom. Sie popłakalem:grin::grin::grin::polew::polew::polew:
A kto Ci wogóle pozwolił na mój profil wchodzić:whistling::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:46 ----------

Ja tam czekam na walke:whistling:

Wiecej nie wejde bo pic bedą kazali :grin::grin::grin:

Opublikowano
:siema: wstawac pijaki:decayed:
Opublikowano

Siema :siema::siema:

Opublikowano

koledzy to co ja przeczytałem o pumie na nierzetelnych sprzedawców to za łep złapałem się :kwasny:

Opublikowano
koledzy to co ja przeczytałem o pumie na nierzetelnych sprzedawców to za łep złapałem się :kwasny:

nie poznałem go, nie handlowałem z nim, nie bronie go absolutnie, ale z tego co wiem, to w przeciwieństwie do innych "wyjebkowiczów" puma swoje sprawy pozamykał :whistling:

Opublikowano

no ja też go nie poznałem ani nic , tylko widziałem jego autko a robi wrażenie

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

a ile to roboty :decayed::decayed: Eeeee, a moze Andrzejki?? Wladi sie zareflektował, Domin musi potwierdzic :naughty:

zemną jak z dzieckiem za raczke i do baru:grin:

a ja z drugą rączkę i pijemy jak dzieci :grin::polew:

Opublikowano
koledzy to co ja przeczytałem o pumie na nierzetelnych sprzedawców to za łep złapałem się :kwasny:

nie poznałem go, nie handlowałem z nim, nie bronie go absolutnie, ale z tego co wiem, to w przeciwieństwie do innych "wyjebkowiczów" puma swoje sprawy pozamykał :whistling:

Niestety Regulamin Forum mówi :whistling: :

28. Korzystanie z dwóch albo większej ilości kont skutkuje natychmiastowym, dożywotnim banem.
Opublikowano
koledzy to co ja przeczytałem o pumie na nierzetelnych sprzedawców to za łep złapałem się :kwasny:

nie poznałem go, nie handlowałem z nim, nie bronie go absolutnie, ale z tego co wiem, to w przeciwieństwie do innych "wyjebkowiczów" puma swoje sprawy pozamykał :whistling:

Niestety Regulamin Forum mówi :whistling: :

28. Korzystanie z dwóch albo większej ilości kont skutkuje natychmiastowym, dożywotnim banem.

Oczywiście znam regulamin i co do tego nie ma absolutnie żadnego wytłumaczenia, jeśli jest to potwierdzone, że to jego konto :wink: mój post nie wnosił nic co do multikonta, napisałem wyraźnie, że chociaż w przeciwieństwie do innych miał odrobiny "jaj" i sprawy pozamykał :wink:

Opublikowano

a tego Grzegorzu nie wiedziałem , sumie dobrze forum robi , każdy forumowicz powinien mieć jedno konto a nie dwa

Opublikowano
a tego Grzegorzu nie wiedziałem , sumie dobrze forum robi , każdy forumowicz powinien mieć jedno konto a nie dwa

właśnie się przyznałeś do nieznajomości regulaminu, a przy rejestracji wyraźnie zaznaczasz, że się zapoznałeś - oj nie ładnie, nie ładnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.