Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

Opublikowano
Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

Chyba brak autoryzacji:grin::grin::wink:
Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

i bardzo dobrze jak kiedys jak jebnalem to odechcialo mi sie motocykla :facepalm:

Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

z kąt to znam :facepalm:

Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

i bardzo dobrze jak kiedys jak jebnalem to odechcialo mi sie motocykla :facepalm:

ja już też raz je...łem ale na razie mi się nie odechciało :wink:

Opublikowano

fajny ale sprzedawcę trzeba omijać szerokim łukiem :wink:

Opublikowano

ee, magia fotek, jakby stanął na podjeździe, to już miałbyś wyrzuty i szukałbyś sznurka żeby się powiesić, bo zdałbyś sobie sprawę, że to tylko ford :grin:

Opublikowano

Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

ja mam, zobacz do tematu auta i oceń :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/individual-avant-bujania-sie-dzielni-jozek726-;p-vol-ii-lz5f-237765/#post2904648

szczerze polecam :wink:

Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

Skoro już kupiłeś to po co się stresować :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ja jeździłem kumpla RS-em karwa masakra:slina:

Ford Focus 119000.00 PLN. Tarnów - otoMoto.pl

tylko za tą kasę mam 2x RS4 b5 :decayed:

Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

ja mam, zobacz do tematu auta i oceń :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/individual-avant-bujania-sie-dzielni-jozek726-;p-vol-ii-lz5f-237765/#post2904648

szczerze polecam :wink:

Ta fota daje radę:kox:

xjbm.jpg

Opublikowano
Ja jeździłem kumpla RS-em karwa masakra:slina:

Ford Focus 119000.00 PLN. Tarnów - otoMoto.pl

tylko za tą kasę mam 2x RS4 b5 :decayed:

Ja tylko mówię że jeździłem też bym nie kupił tego auta za taka kase:decayed:
Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

Skoro już kupiłeś to po co się stresować :decayed:

Tapnięte z SGS III

Nie znam się na lustrzankach więc kupiłem co gościu w sklepie polecił:decayed: Sony alfy za***iście drogie:kwasny:

Opublikowano

Karwa, czemu w moim aucie musi być wszystko całkiem inaczej niż na schematach z forum :decayed:

Rozpiska jedno, a kolory przewodów drugie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.