Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuj pracuj na moja emeryture ;)

Frosty nie a czemu pytasz ;)?

Sent from my телефон

Bo pisałem Ci w sobotę esa i nie odpisałeś.

Zaraz zerkne na fona i Ci napisze. Bo ja od piatku do niedzieli myslalem ze wykituje ;) moze przez sen przeczytalem i kupa ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

O prosze nie jestem jedynym mundurowym tutaj :P powiem tak bylem juz kilka razy w holandii i zastanawiam sie powaznie nad tym czy nie wyjechac tu i co ze po 15 latach ale zalosne 1500zl z tego chaty nie splaci sie i rodziny nie utrzyma a tam 1500 to ja mam w niecale 5dni

ale to ktoś musi z samej emerytury żyć można przecież dorobić sobie i wtedy pokaźna suma wyjedzie a po drugie spora odprawa jest w woju jak mój wuj odchodził

Tak jak serfin wspominał że po 15 latach są grosze ale chyba nie zamierza leżeć ujem do góry i żyć z gównianej emerytury:facepalm: jak jak się zdecyduje to na 100% będę dalej tyrał bo garbaty nie jestem a kasy na rezanie potrzeba:decayed: więc nie podniecam mi się tu proszę i do roboty:grin:

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Harry zgredku stófka leci...:decayed: tak jak to powiedział Dj Kriss "życzę przede wszystkim zdrowia a resztę sobie kupicie":grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popracuje ze dwa miesiace a pozniej z miesiac walenia jest i tak na okrągło kobita z dzieciakiem się tylko przy nim męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś tunel usa?? Czarny 250 . I szary też 250 z kw.

Kompletny ze wszystkimi plastykami?

chyba. dzisiaj ogarnę jak on wygląda. ale już Zemis mnie tu molestuje a jeszcze nie wiem czy samego szarego nie pchnąć dalej. tylko ten ręczny mnie odstrasza przed zostawieniem go dla siebie. Chociaż mój główny Rezacz mówi że ogarnie temat :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja mechanik myślał że to oil pressure wywalalo bo pod konrolka tak pisalo jak check na zegarach sie wcisnelo a to sie okazalo że hamulce się kończą

http://a4-klub.pl/1-9-194/blad-fisie-oil-pressure-286649/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja mechanik myślał że to oil pressure wywalalo bo pod konrolka tak pisalo jak check na zegarach sie wcisnelo a to sie okazalo że hamulce się kończą

http://a4-klub.pl/1-9-194/blad-fisie-oil-pressure-286649/

nie wierzę :polew:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

HARRY - 100lat!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja mechanik myślał że to oil pressure wywalalo bo pod konrolka tak pisalo jak check na zegarach sie wcisnelo a to sie okazalo że hamulce się kończą

http://a4-klub.pl/1-9-194/blad-fisie-oil-pressure-286649/

nie wierzę :polew:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

HARRY - 100lat!!

no ja też nie wierzę ale nigdy mi się to jeszcze nie zapalilo więc nie wiedziałem co sygnalizuje a mechanik tak stwierdził trudno najwyzej sie zmieni mechanika bo nastepnym razem jak cos poważniejszego się stanie to wymieni pół samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Tomek foty doszły i są w pyte nie wiem czy je wybierałeś pod moją osobę czy nie ale praktycznie na każdej fotce gdzies w kadrze wcisnęła się moja Adi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Tomek foty doszły i są w pyte nie wiem czy je wybierałeś pod moją osobę czy nie ale praktycznie na każdej fotce gdzies w kadrze wcisnęła się moja Adi :D

no to gitara:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gdybym mial po sasiedzku jakiegos forumowicza to w koncu przy browarku wyrezalbym ten nieszczesny przedni zderzak sline fuuuuck :/ poki co musialem zamowic u Tom777 koncowki drazkow kier FEBI oraz odboje i oslony SACHS na tylne amorki sline'owe, nastepne beda 16' zimowki pod biedronki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FROSTYYYY JESTEŚ ???

kostka po prawej stronie koloru nie pamiętam ale ta bliżej radia nie drzwi chyba zielona :wink:

pin 19 i 18 -

pin 2 i 3 +

i zegary Ci startują z testem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frostyyyy jesteś ???

Kostka po prawej stronie koloru nie pamiętam ale ta bliżej radia nie drzwi chyba zielona :wink:

Pin 19 i 18 -

pin 2 i 3 +

i zegary ci startują z testem :naughty:

ocb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...