Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto mi gwinta w kwietniu sprzedał?? bo mi się zapomniało...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kto mi gwinta w kwietniu sprzedał?? bo mi się zapomniało...

PUMA pewno:decayed:

Opublikowano

no właśnie, nie... jakiś Marcin, ale tyle ich tu :decayed:

Opublikowano
Karwa, czemu w moim aucie musi być wszystko całkiem inaczej niż na schematach z forum :decayed:

Rozpiska jedno, a kolory przewodów drugie :grin:

anglik pewnie :grin:

Opublikowano
Karwa, czemu w moim aucie musi być wszystko całkiem inaczej niż na schematach z forum :decayed:

Rozpiska jedno, a kolory przewodów drugie :grin:

anglik pewnie :grin:

żaden anglik

Kamilu - nie ten pin w lampie :facepalm::wink::decayed:

Opublikowano
Nowy ( krzem) chce kupić lub zamienić się z zawiasu 1bv s-line na 1ba avant. Kto ma?

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=136448

ja mam i odpisałem.. w ogóle jak koleś jest z Krakowa to bajka.. niech tylko podjedzie na spota to mu pomożemy :wink::decayed:

Opublikowano
Karwa, czemu w moim aucie musi być wszystko całkiem inaczej niż na schematach z forum :decayed:

Rozpiska jedno, a kolory przewodów drugie :grin:

anglik pewnie :grin:

żaden anglik

Kamilu - nie ten pin w lampie :facepalm::wink::decayed:

Ten na 100% :wink:

Nawet takich samych kolorów przewodów się nie mogłem dopatrzyć w kostce w lampie :grin:

Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

Skoro już kupiłeś to po co się stresować :decayed:

Tapnięte z SGS III

Nie znam się na lustrzankach więc kupiłem co gościu w sklepie polecił:decayed: Sony alfy za***iście drogie:kwasny:

fajny aparacik ,prosta obsługa ,mam taki kilka miechów i daje radę

Opublikowano

pin 6 w lampie, (zamiast 5)... kabel szaro-żólty zdaje się... on też do kostki czerwonej dochodzi

Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

z kąt to znam :facepalm:

ja ci pozwalam :wink: a jak wygram w totka to ci nawet kupie :decayed:

Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

nie będziesz żałował :wink:

Opublikowano
Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

z kąt to znam :facepalm:

ja ci pozwalam :wink: a jak wygram w totka to ci nawet kupie :decayed:

Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

nie będziesz żałował :wink:

Czyli dobrze wybrałem:wink: Bardzo fajny jest wyświetlacz obracany:kox:

Opublikowano

i tego ci Wandej zazdroszczę bo ja nie mam :facepalm::kwasny:

Opublikowano
pin 6 w lampie, (zamiast 5)... kabel szaro-żólty zdaje się... on też do kostki czerwonej dochodzi

Już doczytałem w temacie o samopoziomie ale dziwne, bo 4 pin w rozpisce kostki od lampy to niebieski przewód, gdzie u mnie 4 pin w lampie to przewód brązowy....

btw. Wandej, dzisiaj tak patrzałem w te paczkę i coś tam się rozlało troszku to odwinąłem to i odstawiłem na półkę żeby nie leżało bokiem :whistling:

Opublikowano
pin 6 w lampie, (zamiast 5)... kabel szaro-żólty zdaje się... on też do kostki czerwonej dochodzi

Już doczytałem w temacie o samopoziomie ale dziwne, bo 4 pin w rozpisce kostki od lampy to niebieski przewód, gdzie u mnie 4 pin w lampie to przewód brązowy....

btw. Wandej, dzisiaj tak patrzałem w te paczkę i coś tam się rozlało troszku to odwinąłem to i odstawiłem na półkę żeby nie leżało bokiem :whistling:

To z tej buteleczki bo one jakoś słabo trzymają:kwasny: Ale zapach fajny:decayed:

Opublikowano
Pany kupiłem Canona EOS 600D. Warte to coś??:decayed:

Skoro już kupiłeś to po co się stresować :decayed:

Tapnięte z SGS III

Nie znam się na lustrzankach więc kupiłem co gościu w sklepie polecił:decayed: Sony alfy za***iście drogie:kwasny:

ja kupiłem alfe 58 i jestem bardzo zadowolony...tez chciałem eos d600 ale powiedzilei zeby lepiej wziąć tego sonacza :wink:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Artu mój prezes ma taki i chyba bedzie zenił , jest jak igiełka dosiada go bardzo rzadko:naughty:

narazie brak akceptacji ze strony M :decayed:

z kąt to znam :facepalm:

ja ci pozwalam :wink: a jak wygram w totka to ci nawet kupie :decayed:

chyba się zakocham :decayed::polew:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Truskawka a Ty jaki posiadasz (aparat foto.) oczywiście? :decayed:

Opublikowano

no krosik I-sza klasa...

...a aparacik też niczego sobie.

PS. Pamiętam o Tobie i może w końcu jutro coś zrobię ale powiem Ci szczerze, że pewnie we wtorek dopiero będę miał czas

Opublikowano

już dawno Matiego mecze o krosiaka ale jak wiadomo plany narazie uległy małej zmianie - z synkiem będę się uczuć :grin::naughty:

powiem ci, że jak na moje potrzeby aparat jak najbardziej starczy - jeszcze tylko w przyszłości rybie oko sobie dokupię i będzie si :decayed:

a co do tamtego to na spokojnie :wink:

Opublikowano

a jezdzisz moto??

Opublikowano

Chciałabym niestety Mati nigdy nie chciał się zgodzić. :facepalm: Chodź ostatni jak rozmawialiśmy to sam powiedział ze krosika to będzie trzeba sobie jakiegoś zakupić a jest gdzie u nas jeździć

Od małego mam fisia na punkcie jednośladów u mnie w rodzinnej wiosce to co drugi dom enduro, cross czy ścigacz a i czterokolowcow nie zabraknie :decayed: to jak tego nie lubiec :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.