Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy moze przypadkiem ma ktos na sprzedaz "imitacje samopoziomu" wykonania Gwertego ? ktos moze z Was zakupil i nie zalozyl to Ja chetnie odkupie :naughty:

Dla przypomnienia o co mi chodzi wklejam link do tematu jaki mnie interesuje: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/lista-samopoziom-chce-ktos-moge-zrobic-ii-ture-182589/

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy ma ktoś z was konto na Ebayu:D

Opublikowano

a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

Opublikowano

grzanie d*p tylnych :) , oczywiście zapłacę :hi:

Opublikowano

odpisane na pw. Jutro bedziemy działac :wink:

Opublikowano
:hi: podziękował
Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

ja też potrzebuję zderzak tylny :decayed: tyle że do avanta :decayed: ciężko takiego grata znaleźć :facepalm:

Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

wiem że mój Ci się podoba :grin:

Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

wiem że mój Ci się podoba :grin:

Ha,ha Marcin wk***i...j ich wk***ia...j w końcu Cię spija zderzak opierdzielą a Tobie Kac zostanie :polew:

:siema: Elyta WEEKEND NADCHODZI.

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
:siema: łyk end sie zbliza:drunk:
Opublikowano
:siema: no nareszcie,piatek odbebnic:decayed:
Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

wiem że mój Ci się podoba :grin:

BARDZO!! :slina:

---------- Post dopisany at 06:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:siema: łyk end sie zbliza:drunk:

no ja zaczynam urlop :banan: za 7 godzin :decayed:

Opublikowano
a jak. ile to roboty.

co potrzebujesz Darku?

a ja potrzebuje tylni zderzak od s4 :decayed:

wiem że mój Ci się podoba :grin:

BARDZO!! :slina:

---------- Post dopisany at 06:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:siema: łyk end sie zbliza:drunk:

no ja zaczynam urlop :banan: za 7 godzin :decayed:

a ja za 12h zjezdzam na Łódź :decayed: i 9 dni wolnego i to nie urlop tylko wytyczne grafiku pracy :decayed:

Opublikowano

:siema: panowie i panie.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

oj Józek Wladi Ci w BT nie odpuści Ty już lepij zacznij trenować i to z czystą wódką bo inaczej nie masz szans na przeżycie :decayed:

Oj ja po wodzi umieram 2 dni :facepalm:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

oj Józek Wladi Ci w BT nie odpuści Ty już lepij zacznij trenować i to z czystą wódką bo inaczej nie masz szans na przeżycie :decayed:

Oj ja po wodzi umieram 2 dni :facepalm:

hehe Józek tam nie ma czasu na jacka itp. walisz co stoi na stole :banan:

Opublikowano

Dokładnie jedziesz co Ci pod rękę najdzie potem na chwilę spać i dalej od rana to samo:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:siema: łyk end sie zbliza:drunk:

a no prawda :naughty: siemanko :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.