Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zebym ja tylko przezyl BT bo teraz Wam nie odpuszcze imprezy bezemnie :decayed:

Ty już sobie wolne na cały tydzień załatwiaj:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ja juz zalatwiłem :decayed::banan:

Arturek a w jakim to terminie ? bo też bym już ogarnał w robocie tydzień urlopu :naughty:

hehe tego to ja nie wiem ale już zapowiedziałem, że biorę tydzień urlopu w marcu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

pięknota...ale niestety na kolejną porcję musisz poczekać dwa tygodnie bo dziś nie ogarnąłem a zacząłem właśnie urlop

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kierwa jak ten EOS robi zdjęcia:kox: ma nawet fisheye opcję. Wiadomo że nie zadziała jak nakladka na obiektyw ale daje rade:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
i mnie zabraknie na przyszłej :facepalm::thumbdown:

będziemy online z Tobą Cytrynko :grin:

bynajmniej nie będę obmacana :polew:

Kurde chyba czas wybrac sie na zlot...:grin::decayed:

Opublikowano

Kierwa i ja chyba się przejadę:decayed:Ale prawie nikogo z forum osobiście nie znam:co:

Opublikowano
Kierwa i ja chyba się przejadę:decayed:Ale prawie nikogo z forum osobiście nie znam:co:

To tak jak ja.

Zawsze brak czasu...:kwasny:

Opublikowano

ja to juz sie wogole nie wypowiem bo chyba jeszcze mniej znam niz wy:doh:

Opublikowano

czesc jestem Tomek :grin: poznajmy sie blizej w zacnej sceneri Tatr :decayed:

Opublikowano

E no ludzie to już nawet ja kilka twarzy poznałem :decayed:

Opublikowano

ale jeden plus ze nie byliscie.... bedzie mial kto wodke stawiac jak jedziecie pierwszy raz :decayed:

Opublikowano

to podobnie jak Ja

Opublikowano

no ja sie wybieram tylko nie wiem czy autem czy samolotem.zalezy od pogody:facepalm:

Opublikowano
no ja sie wybieram tylko nie wiem czy autem czy samolotem.zalezy od pogody:facepalm:

samolotem laduj w Łodzi to zaczniemy pare dni wczesniej ladowac temat co by podklad byl dobry miejscowe u mnie masz :decayed:

Opublikowano
no ja sie wybieram tylko nie wiem czy autem czy samolotem.zalezy od pogody:facepalm:

Może lotnisko w Modlinie znowu otworzą to Cie mogę stamtąd zabrać:decayed:

2a64257a3534a87330c36efb4a592640.gif?1379692686

Opublikowano
no ja sie wybieram tylko nie wiem czy autem czy samolotem.zalezy od pogody:facepalm:

Może lotnisko w Modlinie znowu otworzą to Cie mogę stamtąd zabrać:decayed:

mnie z Łodzi zabierz :decayed:

Opublikowano

oooo kuzwa:grin::grin::grin: jak milo wszyscy zapraszaja:decayed:wlasnie nie wiem bo specjalnie na zlot gonic tyle kilometrow no zobacze.jak cos to sie do kogos podlacze

Opublikowano
oooo kuzwa:grin::grin::grin: jak milo wszyscy zapraszaja:decayed:wlasnie nie wiem bo specjalnie na zlot gonic tyle kilometrow no zobacze.jak cos to sie do kogos podlacze

mowie ci na Łódź sie kieruj :decayed: zawsze jedzie znami cale poludnie :wink:

Opublikowano

Ja jeśli już się zdecyduję to jadę z kobietą(pewnie się wkórwi i powie że to ostatni raz ale co tam:decayed:) więc kogoś bym chętnie zabrał żeby zacząć pić po drodze:decayed:

Opublikowano
no ja sie wybieram tylko nie wiem czy autem czy samolotem.zalezy od pogody:facepalm:

Może lotnisko w Modlinie znowu otworzą to Cie mogę stamtąd zabrać:decayed:

http://img.myepicwall.com/i/2013/09/2a64257a3534a87330c36efb4a592640.gif?1379692686

jeaahhh bejbe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.