Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aj nie wyszło mi :grin: A co myślisz o lampionach do mnie? :wink:

obstawiał bym czarne bixy :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też myślę nad tym czarnym ale jeszcze ta obrysówka mnie korci hehe :decayed:

Opublikowano
Aj nie wyszło mi :grin: A co myślisz o lampionach do mnie? :wink:

obstawiał bym czarne bixy :naughty:

bixy w oryginale :decayed:

Opublikowano

Kurde nie moge znaleźć zadnej fotki jak by to mogło wyglądać :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Aha Łukasz te lampki wkładasz P&P i nie ma żadnych błedów nic, normalnie świeci?

Opublikowano

tak, wkładasz i pasi p&p tylko musisz kupić prawą i lewą a nie np. dwie prawe bo potem musisz bieguny poprzekładać. Poczytaj tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

Opublikowano

Aha. Dobra nic zbieram sie do ASO :decayed: A wy szukajcie niebieskiej b6 na lampionach czarnych z obrysami :jezyk:

Opublikowano

Dżentelmeni a,nie ma tych lampek żeby pasowały p&p? Znaczy bez rozbierania tapicerki. Nie chce mi sie tematu czytać :doh:

Opublikowano

Pany kto montował homelink.... brak u mnie w słubku A ciemnobrązowej kostki.... :kwasny:

Opublikowano

byl gdzies filmik na yt jak iskra mierzy predkosc :facepalm: samochod stal w miejscu nie zapalony a suszarka pokazywała ze jedzie 10km/h ,a jak odpalili i zalaczyli klime w nim pokazywał ,ze jedzie 25km/h :grin:

Opublikowano

Powiedzcie czy to jest 288 ?

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

3uhevysy.jpg

a8abynet.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

Kurfa ciężki poniedziałek w robocie:facepalm:

Opublikowano

AUDI S4 B6 B7 A4 RS4 SKÓRA FOTELE SKÓRZANE RECARO (3566887325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:slina:

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Pany kto montował homelink.... brak u mnie w słubku A ciemnobrązowej kostki.... :kwasny:

a mówiłem :decayed:

co do PW ja nie wiem bo ja tego nie podłączałem musze wychodzić w domu i bramę otwrierAĆ :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pewnie mocno. Jak podluznice ruszane to juz kiepsko:kwasny:Tak jak swoją ściągalem to byla puknieta ale tylko blotnik wymieniony więc konstrukcja nie ucierpiała:wink:a jak podluznica była prostowana i pier**l.niesz jeszcze raz to składa sie jak puszka bo browarze:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dżentelmeni a,nie ma tych lampek żeby pasowały p&p? Znaczy bez rozbierania tapicerki. Nie chce mi sie tematu czytać :doh:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/index10.html#post2987991

Opublikowano
Powiedzcie czy to jest 288 ?

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/09/23/3uhevysy.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/09/23/a8abynet.jpg

Sent from my телефон

up :kwasny:

Opublikowano

kupił bym 288 w dobrej cenie :decayed:

Opublikowano
Powiedzcie czy to jest 288 ?

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/09/23/3uhevysy.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/09/23/a8abynet.jpg

Sent from my телефон

up :kwasny:

Raczej 288 tym bardziej, że to quattro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.