Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

żyję :decayed:

:grin: ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

żyję :decayed:

:grin: ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić :decayed:

Dzwonili do mnie o 2 w nocy to juz byli trzezwi ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:siema:

żyję :decayed:

:grin: ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić :decayed:

Dzwonili do mnie o 2 w nocy to juz byli trzezwi ;)

Sent from my телефон

taa tylko Doniek prosił z rańca co by delikatnie w klawiature pykać bo mu czacha pęka :grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

1240083_646797738678399_1084619804_n.jpg

a wy się bijecie o zdes od s4 :grin::facepalm: rezac panowie :polew:

Opublikowano

Truskawka ma nowa dokladke i wydechy :decayed:

Opublikowano
Truskawka ma nowa dokladke i wydechy :decayed:

a czy to ci mojego przypomina :grin: myślałam, że go widziałeś :decayed:

Opublikowano
:siema:

żyję :decayed:

:grin: ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić :decayed:

no kac morderca to nie jest, ale życie na kacu łatwe nie jest :grin:

Opublikowano
Truskawka ma nowa dokladke i wydechy :decayed:

a czy to ci mojego przypomina :grin: myślałam, że go widziałeś :decayed:

Dlugo go nie widzialem :decayed:

Opublikowano

mam kilka równie dobrych rarytasików dla rezaczy:decayed:

e9xl.jpg

69bi.jpg

4o2n.jpg

l91i.jpg

i9w9.jpg

B5 też nie chce być gorsze:grin:

vbjj.jpg

No i mój faworyt i ulubieniec, zdecydowanie zasługuje na nagrodę dla rezacza roku:grin:

kx7t.jpg

hvj3.jpg

Opublikowano
Opublikowano

:siema:

Ja,od dwóch dni walcze z xeniem walczę. Mruga,jak jakaś nierówność jest. Przetwornica ok żarniki oba do wymiany chyba.

Opublikowano

Darek a z tym ostatnim to już szaleństwo :shock3::polew:

józek co za problem pakuj swoją piękną i na kawę dawać

Opublikowano
:siema:

Ja,od dwóch dni walcze z xeniem walczę. Mruga,jak jakaś nierówność jest. Przetwornica ok żarniki oba do wymiany chyba.

Prawdopodobnie żarniki :kwasny:

A wyciągałeś całość i oglądałeś?

Opublikowano

Tak tylko,ja laik jestem i nic tam nie widzę. Jeszcze zmienię ten,przewód w stalowym,oplocie na.nufkeq.

Opublikowano

Nieźle, ale mi się bardziej podoba czarny grill z S4 :wink:

Opublikowano
Tak tylko,ja laik jestem i nic tam nie widzę. Jeszcze zmienię ten,przewód w stalowym,oplocie na.nufkeq.

Też widze walczysz co chwilą z tym xenonem:kwasny:Mi coś przetwoenice z prawej strony padaja. Przypadek?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Nieźle, ale mi się bardziej podoba czarny grill z S4 :wink:
Tak tylko,ja laik jestem i nic tam nie widzę. Jeszcze zmienię ten,przewód w stalowym,oplocie na.nufkeq.

Też widze walczysz co chwilą z tym xenonem:kwasny:Mi coś przetwoenice z prawej strony padaja. Przypadek?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

sprawdź lepiej ile za żarnik d1s?

Może masz lampę nieszcselna dostaje się wilgoć i pada.

U mnie plun na,lampę sika i przetwornicy się dostało.

I może jakiś przekaznik albo bezpiecznik sprawdzić tylko gdzie i co? Jakieś pomysły?

Opublikowano
Nieźle, ale mi się bardziej podoba czarny grill z S4 :wink:
Tak tylko,ja laik jestem i nic tam nie widzę. Jeszcze zmienię ten,przewód w stalowym,oplocie na.nufkeq.

Też widze walczysz co chwilą z tym xenonem:kwasny:Mi coś przetwoenice z prawej strony padaja. Przypadek?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

sprawdź lepiej ile za żarnik d1s?

Może masz lampę nieszcselna dostaje się wilgoć i pada.

U mnie plun na,lampę sika i przetwornicy się dostało.

I może jakiś przekaznik albo bezpiecznik sprawdzić tylko gdzie i co? Jakieś pomysły?

Kurfa własnie mi paruje trochę ale na poprzednich to samo się dziąło:kwasny:

180zł Ori VW/Audi osram 230zł:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.