Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema wariaty:decayed:powitac z polski:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzien dobryile moge wolac za listwy drzwo dolne s4 przypadkowo jestem w posiadaniu takowych

Opublikowano

Siema :hi: ,:kawa::palacz:

Opublikowano
dzien dobryile moge wolac za listwy drzwo dolne s4 przypadkowo jestem w posiadaniu takowych

od tausena:wink:

Opublikowano

:siema:

maniacy

Opublikowano

Prezesie "Hugo" Wszystkiego Najlepszego okazji urodzinek życzę Ci 100 latek i 2 lata więcej :))))

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w weekend jak dobrze pojdzie zabieram sie juz za rezanko moich fotelikow :decayed:

tylko zas podloge trza podnosic :facepalm:

Opublikowano

Podloge podniesc? Dlaczego?

Opublikowano

kable trza polozyc do grzania itp

Opublikowano

Taka sytacja :decayed:

Opublikowano
kable trza polozyc do grzania itp

Dzien dobry :hi:

No jest grzebania troche :facepalm: tak Ja mialem rozgrzebane i to tylko kladlem wiazke pod sterowanie ledzwi i wymienialem konsole srodkowa

21042011891.jpg

21042011890.jpg

Opublikowano

kużwa nie poznałbym że w środku to audi :shock3:

Opublikowano
kable trza polozyc do grzania itp

Dzien dobry :hi:

No jest grzebania troche :facepalm: tak Ja mialem rozgrzebane i to tylko kladlem wiazke pod sterowanie ledzwi i wymienialem konsole srodkowa

http://s24.postimg.org/hohi4smqp/21042011891.jpg

http://s14.postimg.org/ijs6c4i8d/21042011890.jpg

rezanko pelna para :)

Opublikowano
kable trza polozyc do grzania itp

Dzien dobry :hi:

No jest grzebania troche :facepalm: tak Ja mialem rozgrzebane i to tylko kladlem wiazke pod sterowanie ledzwi i wymienialem konsole srodkowa

http://s24.postimg.org/hohi4smqp/21042011891.jpg

http://s14.postimg.org/ijs6c4i8d/21042011890.jpg

rezanko pelna para :)

No dobrych pare godzin rezania zwlaszcza jak sie chce to dobrze zrobic tak wiec rzycze milego rezania i zabawy :wink: a najgorsze w UK to jest to , ze nigdy nie mozna trafic z pogoda. Wychodzisz rano z bananem na twarzy i sloneczko swieci a za 3 godziny zaczynaja sie zbierac czarne chmury i zaczyna lac oj wtedy to lacina pod garazem leci i to ostro :grin:

Opublikowano

dokladnie dlateg osamo grzanie foteli bede robil na firmie pod dachem w cieplym warsztacie :decayed:

bylem wlasnie zerknac na kostke zasilajaca obecne fotele( el. ledzwie i pakiet swiatlo) zasilajacy kabel wyglada na 1mm wiec troche malo jak teraz bedzie pelna elektryka, w nowych fotelach wyglada na 2,5 mm

ktory bezpiecznik trzeba tez zmienic na wiekszy?

Opublikowano
dokladnie dlateg osamo grzanie foteli bede robil na firmie pod dachem w cieplym warsztacie :decayed:

bylem wlasnie zerknac na kostke zasilajaca obecne fotele( el. ledzwie i pakiet swiatlo) zasilajacy kabel wyglada na 1mm wiec troche malo jak teraz bedzie pelna elektryka, w nowych fotelach wyglada na 2,5 mm

ktory bezpiecznik trzeba tez zmienic na wiekszy?

Oj ja tego Tobie nie podpowiem gdyz nie pamietam :facepalm: ale znalazlem cos takiego na forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-wiazka-elektryczna-sterowania-ogrzewania-przednich-foteli-48559/

Moze to pomoze a jak nie to niech sie inni rezacze wypowiedza , pewnie Domin79 bedzie wiedzial na 100%

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

jest napisane ze bezpiecznik nr. 44 musi byc o wartosci 30 Amp. ale to do sprawdzenia czy w B6 jest to samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.