Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Klocki kupione w fota sprki za pomylke ... Mam silnik avf 6cio biegowy... Czyli zadne nie beda pasowac ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Te z lewej powinny ale szit chyba to jakiś:kwasny: Niby włoszczyzna ale kto wie.

Jak chesz to za 120zł mam Ferodo a za 130zł Zimmermanny:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie poluje dalej na sprawce uszkodzenia mojego auta, ustalilem ze byl to Avant A6 C5 a nie a4b6, m.in. po tym, ze w a6c5 tylnia wycieraczka w spoczynku lezy po lewej stronie natomiast w a4b6 po prawej, ponadto mam pytanie od kiedy tj od ktorego rocznika w A6 C5 Avant wstawiali te nowsze tylne lampy z bialym paskiem w srodku rozumiem ze to w ramach liftingu bylo? Wszelkie uwagi beda dla mnie cenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wandej za propozycje teraz to juz lipa nastepnym razem bede wuedzial do kogo sie zwrocic

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2000 roku albo końcówka 99 był lifting. Były inne zderzaki(przód jeden kawałek bez dokładki) i chromowane listwy pod lampy. Tyle co wiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś z was jak rozpoznać dobra poduszkę silnika? czy jak nia potrząsam to płyn powinien chlupotać? czy nic nie powinno być słychać?

mam zamiennik jak nim trzącham to nic nie słychać , mam tez używana oryginalna i słychać chlupotanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje sie ktos czy skrzynia z AVJ podejdzie do BEXa? 5bieg zamiast 6biegu? Znajomy chce zalozyc Quattro i nie wiemy, czy zakladac skrzynie z 5bieg czy moze podejdzie od 2.5diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poluje dalej na sprawce uszkodzenia mojego auta, ustalilem ze byl to Avant A6 C5 a nie a4b6, m.in. po tym, ze w a6c5 tylnia wycieraczka w spoczynku lezy po lewej stronie natomiast w a4b6 po prawej, ponadto mam pytanie od kiedy tj od ktorego rocznika w A6 C5 Avant wstawiali te nowsze tylne lampy z bialym paskiem w srodku rozumiem ze to w ramach liftingu bylo? Wszelkie uwagi beda dla mnie cenne

Raczej od końca 2000 albo 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info niestety kamery monitoringu sa kiepskiej jakosci i doszedlem ze chodzi o model A6 C5 ciemna zielen przez co malo widac szczegolow, ale widzialem ze tylnie lampy maja fragment bialego plastiku zamiast pomaranczowego, i chcialem zredukowac ilosc aut do sprawdzenia, bo mam roczniki i wlascicieli pojazdow, wystarczy podjechac w miejsce zamieszkania i skontrolowac autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej Ty gołodupcu:grin: masz coś ciekawego z tego szrotu:naughty:

DZisiaj nie dotarłem jednak:doh: Jutro jade jak w robocie będę:wink: Po za tym jak coś ciekawego znajdę to kupie i sprzedam drożej na forum bo jestem bezlitosny:decayed:Tylko takiemu jednemu co mi dokładkę S-line załatwił w cenie zakupu coś mogę oddac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczyna się mecz o wszystko.....Wszystko mi jedno...:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Mecz o co?.....o fszystko chyba bo już mecz ostatniej szansy już się odbył:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczyna się mecz o wszystko.....Wszystko mi jedno...:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Mecz o co?.....o fszystko chyba bo już mecz ostatniej szansy już się odbył:grin::grin::grin:

Kazdy jeden jest o wszytsko w przypadku naszej druzyny...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej Ty gołodupcu:grin: masz coś ciekawego z tego szrotu:naughty:

DZisiaj nie dotarłem jednak:doh: Jutro jade jak w robocie będę:wink: Po za tym jak coś ciekawego znajdę to kupie i sprzedam drożej na forum bo jestem bezlitosny:decayed:Tylko takiemu jednemu co mi dokładkę S-line załatwił w cenie zakupu coś mogę oddac:decayed:

listwy s-line za bezcen mi poszukaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej Ty gołodupcu:grin: masz coś ciekawego z tego szrotu:naughty:

DZisiaj nie dotarłem jednak:doh: Jutro jade jak w robocie będę:wink: Po za tym jak coś ciekawego znajdę to kupie i sprzedam drożej na forum bo jestem bezlitosny:decayed:Tylko takiemu jednemu co mi dokładkę S-line załatwił w cenie zakupu coś mogę oddac:decayed:

:decayed: Wujek cały czas szuka partsów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczyna się mecz o wszystko.....Wszystko mi jedno...:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Mecz o co?.....o fszystko chyba bo już mecz ostatniej szansy już się odbył:grin::grin::grin:

Kazdy jeden jest o wszytsko w przypadku naszej druzyny...:decayed:

Lewandowski jak to w kadrze.....zj***ł z 5 metrów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...