Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i zrobiłem Homelink :decayed:

Marcino jest sposób żeby home otwierał brame :wink:

ale jak zrobię to się pochwalę :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1373921_618975224791930_1499026868_n.jpg?oh=e43bdf94a06d7be7a7014eb229a11f8b&oe=52611872
Opublikowano
wkurza mnie to mulenie :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

http://img33.imageshack.us/img33/2466/1rx6.jpg

to ten kot co mi atrapę sprzątnął wiedziałam , że to twój:facepalm: oddawaj:polew:

Opublikowano

Panowie ktoś drinka reflektuje?

Opublikowano
Panowie ktoś drinka reflektuje?

Tak w srodku tygodnia?? :eusathink:

Opublikowano
Panowie ktoś drinka reflektuje?

Tak w srodku tygodnia?? :eusathink:

prezes ma urodziny to jest okazja:decayed::wink:

Opublikowano
Panowie ktoś drinka reflektuje?

Tak w srodku tygodnia?? :eusathink:

prezes ma urodziny to jest okazja:decayed::wink:

Jak postawi to się napije nawet w środku tygodnia:decayed:
Opublikowano
Panowie ktoś drinka reflektuje?

Tak w srodku tygodnia?? :eusathink:

prezes ma urodziny to jest okazja:decayed::wink:

Jak tak to czemu nie? :decayed:

Opublikowano

no Wladi nigdy nie odmawia :decayed:

Opublikowano
no Wladi nigdy nie odmawia :decayed:
A ile to roboty:whistling::decayed::decayed:
Opublikowano

Haslo "drink" i od razu jak tloczno sie robi :dancing:

Opublikowano
no Wladi nigdy nie odmawia :decayed:
A ile to roboty:whistling::decayed::decayed:

hehe no nie dużo, ale przede mną ciżeki weekend 3osoby mają urodziny w rodzinie najbliższe więc będzie grubo!! :decayed::banan::dancing::dancing::dancing::dancing::banan::decayed:

Opublikowano

To teraz mała zaprawka :) Drink w tygodniu jak jeden, to prawie jak piwko :)

Opublikowano

chyba przestało mulić :decayed:

Opublikowano
chyba przestało mulić :decayed:
Józek Ty masz zapłon:grin: sam jesteś zamulony:tongue4:
Opublikowano
chyba przestało mulić :decayed:

no z 0,5h już hula :decayed:

Opublikowano
chyba przestało mulić :decayed:
Józek Ty masz zapłon:grin: sam jesteś zamulony:tongue4:

nie spa :decayed:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

chyba przestało mulić :decayed:

no z 0,5h już hula :decayed:

ja tak z doskoku byłem na forum :wink: teraz już obecny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Nasza oferta - od czwartku, 17.10. - Lidl Polska

Do lidla ktoś idzie na zakupy ? :decayed:

Opublikowano

zamówienia zbierasz :grin:

Opublikowano

ja pójdę po miernik głębokości bieżnika :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.