Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Amorki w sline/avant/sedan się różniły czy były takie same?

Te same jeśli chodzi o kształt i mocowania:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gwint z Avanta do sedana podejdzie?

HR dobry jest?

Opublikowano
A gwint z Avanta do sedana podejdzie?

HR dobry jest?

wszystko będzie śmigać without any problem

różnica może być tylko w tym że tylna oś w Avancie jest bardziej obciążona niż w Sedanie i po zamontowaniu gwintu tył może usiąść trochę mniej jak Avancie

jedyny problem jest tylko wtedy jak chcesz założyć gwint a ściślej tylne sprężyny z FWD do Q , są za szerokie i będą tarły

:hi:

Opublikowano

Ale z Q wszystko jest plug and play do ośki? Bo myslę nad tym gwintem H&R za 9 stów :whistling:

Pomyślę w środę/czwartek, bo zaraz do NL jadę..

Opublikowano
Ale z Q wszystko jest plug and play do ośki? Bo myslę nad tym gwintem H&R za 9 stów :whistling:

tak wsio wejdzie bez problemu tylko tak jak pisałem wyżej tył z Avanta i do tego z Q nie siądzie tak bardzo w sedanie FWD

Opublikowano
Ale z Q wszystko jest plug and play do ośki? Bo myslę nad tym gwintem H&R za 9 stów :whistling:

Pomyślę w środę/czwartek, bo zaraz do NL jadę..

Z q do fwd tak a odwrotnie może być szerszą sprezyna i od fwd do q może tył nie pasować:wink: pacz po kategoriach wagowych bo u mnie tyłu wystarczajaco nie mogę opuścić bo mam od jakiegoś ciężkiego avanta KW. H&r dobry za 9stow dobry stan warto:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dajcie nr kluczy do wyciągania radia.

Opublikowano
dajcie nr kluczy do wyciągania radia.

Po co Ci kupisz i bedziesz loil RnS ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
dajcie nr kluczy do wyciągania radia.

Po co Ci kupisz i bedziesz loil RnS ;)

Sent from my телефон

daj nr a nie pierdziel-teraz ma 2 z alleszit i dwa od Pikusia ale listę zakupów robię :decayed::decayed::decayed:

rezałeś coś u Dońka przez weekend?

Opublikowano

kurcze jakie śmieszne pieniądze za taką furke , za same częsci można by z tyśka zgarnąć

Audi A4 | eBay

$_12.JPG

Opublikowano
dajcie nr kluczy do wyciągania radia.

Po co Ci kupisz i bedziesz loil RnS ;)

Sent from my телефон

daj nr a nie pierdziel-teraz ma 2 z alleszit i dwa od Pikusia ale listę zakupów robię :decayed::decayed::decayed:

rezałeś coś u Dońka przez weekend?

U siebie ? Poza kilkoma gwozdziami nic. Artura auto i wladiego troche.

Sent from my телефон

Opublikowano

a czyj ten niebiskich pażdzioch?

Opublikowano
a czyj ten niebiskich pażdzioch?

Uhu2 montowal u Wladi(Pilsudzkiego) tlumnik ;)

8e0051530

Sent from my телефон

Opublikowano
a czyj ten niebiskich pażdzioch?

8e0051530

Sent from my телефон

dzięki Pytko :decayed::decayed:

Opublikowano
:siema: no i miałem dzisiaj wypadek cały przód skasowany i będzie rezanie :dancing::banan:
Opublikowano
Ale z Q wszystko jest plug and play do ośki? Bo myslę nad tym gwintem H&R za 9 stów :whistling:

Pomyślę w środę/czwartek, bo zaraz do NL jadę..

Z q do fwd tak a odwrotnie może być szerszą sprezyna i od fwd do q może tył nie pasować:wink: pacz po kategoriach wagowych bo u mnie tyłu wystarczajaco nie mogę opuścić bo mam od jakiegoś ciężkiego avanta KW. H&r dobry za 9stow dobry stan warto:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Mnie tam nie zależy na tym, żeby nawet monety nie móc wsadzić między koło a nadkole :wink:

Na HR będzie lepiej się jeździło niż na sprężynach -35 i amorach 1ba?

edit: dobra. to do środy :wink:

Opublikowano

jutro będą zdjęcia z uszkodzeń ale pany mialem kiere b7 w a4 b6 i poducha wywalila była podłączona pod dwa wkłady

Opublikowano
:siema: no i miałem dzisiaj wypadek cały przód skasowany i będzie rezanie :dancing::banan:

Brak mi słów....

Opublikowano
:siema: no i miałem dzisiaj wypadek cały przód skasowany i będzie rezanie :dancing::banan:

Brak mi słów....

złe dobrego początki :polew:

Patryk rączki i nóżki całe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.