Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kuzwa to teraz trzeba pokonać ciebie? ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

nas oby dwoch :decayed:

Jeszcze pochwal sie jak i na czym spales ;)

Sent from my телефон

:grin: nie wiem co to bylo ,ale w uj nie wygodne :grin:

Tak w ogole dzieki klysiu za dobry humor. Poceruj swoja koszulke ;?

Sent from my телефон

Ewci powiedziałem ze rozerwalem o gwozdzia w garazu :decayed: bo dostalem ja na urodziny od niej :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a chociaz cos wyrezaliscie?

Opublikowano

Co oni mogli wyrezac chyba rzeźbę z butelek. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano

no tez tak mi sie wydaje:decayed:

Opublikowano

Zachorowałem na 3.0 V6 Quattro :whistling::decayed:

Opublikowano
a chociaz cos wyrezaliscie?

tyle co my wyrezaliosmy to caly division razem wziety przez 3 lata nie wyrezal :polew:

Opublikowano
a chociaz cos wyrezaliscie?

tyle co my wyrezaliosmy to caly division razem wziety przez 3 lata nie wyrezal :polew:

flaszek to i owszem:grin:

Opublikowano
a chociaz cos wyrezaliscie?

tyle co my wyrezaliosmy to caly division razem wziety przez 3 lata nie wyrezal :polew:

flaszek to i owszem:grin:

:decayed: nie chłopaki rezali az milo :decayed: my z waldim bylismy od koordynacji w altance :decayed:

Opublikowano

wladi wyrezal wreszcie ten wydech?

Opublikowano
wladi wyrezal wreszcie ten wydech?

juz jest na samochodzie jutro maja konczyc :wink:

Opublikowano

no to grubo chlopaki rezaja

Opublikowano

my z waldim bylismy od koordynacji w altance :decayed:

Altanka u Domina wymiata :decayed:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Siema Smietanka :hi:

Opublikowano

my z waldim bylismy od koordynacji w altance :decayed:

Altanka u Domina wymiata :decayed:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Siema Smietanka :hi:

bardzo dobre miejsce do wydawania polecen :decayed::grin:

Opublikowano
pany potrzebuje spinki ze zdjecia,orientuje sie ktos czy mozna ja kupic oddzielnie?jesli tak to ma moze ktos je numer:wink:

http://imageshack.com/a/img32/1033/6nha.jpgUploaded with ImageShack.com

Nie można. Nie wiem czy czasem nie mam takiego zepsutego czujnika to blaszka by się znalazła, jak nie zapomnę to jutro sprawdzę.

Opublikowano

moze inaczej do nadzorowania :wink:

Opublikowano
pany potrzebuje spinki ze zdjecia,orientuje sie ktos czy mozna ja kupic oddzielnie?jesli tak to ma moze ktos je numer:wink:

http://imageshack.com/a/img32/1033/6nha.jpgUploaded with ImageShack.com

Nie można. Nie wiem czy czasem nie mam takiego zepsutego czujnika to blaszka by się znalazła, jak nie zapomnę to jutro sprawdzę.

bylbym wdzieczny:wink:

Opublikowano
Zachorowałem na 3.0 V6 Quattro :whistling::decayed:

:decayed::grin:

Wandej, dzięki wielkie za ten specyfik, wreszcie udało nam się zgrać :wink: jutro będzie testowanko :wink: mam nadzieję że nie będę musiał deski wymieniać :grin::decayed:

Opublikowano
moze inaczej do nadzorowania :wink:

Wiadomo , o co chodzi :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Dla wtajemniczonych :whistling:

Opublikowano
moze inaczej do nadzorowania :wink:

Wiadomo , o co chodzi :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Dla wtajemniczonych :whistling:

:wink: jak bym mial paliwo za darmo byl bym w niej co tydzien :decayed:

Opublikowano
moze inaczej do nadzorowania :wink:

Wiadomo , o co chodzi :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Dla wtajemniczonych :whistling:

:wink: jak bym mial paliwo za darmo byl bym w niej co tydzien :decayed:

Oj tam , oj tam .... z Łodzi - nie daleko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.