Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ta ale on jest w pl a mi trzeba kogos teraz:kwasny:

No wczoraj przyjechal.

Opublikowano
mamy kogos z forum moze w Londynie??

ja wczoraj zjechałem, a w Londynie jest Buszek. ale daaaawno go nie widziałem na forum.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano

Tomek Dzieki Dzięki jesteś kiszcze.

:gicior:

Opublikowano

potrzebowal bym kogos bardziej zaufanego:wink:

Opublikowano

wstępnie będę tam 8stycznia :wink: daj na whatsappie co dokładnie potrzebujesz

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
Tomek Dzieki Dzięki jesteś kiszcze.

:gicior:

''kiszcze'' po jakiemu to ? :decayed:

Opublikowano

do szpeców od laminatów itp

spojler ori czy nie ?

$_58.JPG

już prawie mój , tylko ciągle ta nie pewność :kwasny:

Opublikowano

poproś o info czy ma 3 śruby od spodu

Opublikowano

dopiero co się gościa doprosiłem czy by mi to spakował , nawet nie masz pojęcia jacy ci nie którzy angielscy sprzedawcy są mało rozgarnięci. :doh:

Opublikowano

u nas nie jest lepiej

Opublikowano
Tomek Dzieki Dzięki jesteś kiszcze.

:gicior:

''kiszcze'' po jakiemu to ? :decayed:

słownik w telefonie synek na rękach żona nad głową=kiszcze :decayed::doh:

Opublikowano

Jakiś pomysł jak wytargać te sprężyny z tyłu?

Wyjąłem amorek żeby lepszy dostęp mieć, rozkręciłem ten wahacz/czy co to co reguluje się tym kąt pochylenia koła i odgiąłem cały wahacz w dół, sprężyna dalej tak siedziała twardo, że rękoma nie dało jej się ruszyć a ściągaczem za nic w świecie tam nie podejdę choćbym nie wiem co zrobił, bo albo się ześlizguje ze zwojów albo inne cyrki się dzieją. No po prostu dramat :facepalm:

Opublikowano
Jakiś pomysł jak wytargać te sprężyny z tyłu?

Wyjąłem amorek żeby lepszy dostęp mieć, rozkręciłem ten wahacz/czy co to co reguluje się tym kąt pochylenia koła i odgiąłem cały wahacz w dół, sprężyna dalej tak siedziała twardo, że rękoma nie dało jej się ruszyć a ściągaczem za nic w świecie tam nie podejdę choćbym nie wiem co zrobił, bo albo się ześlizguje ze zwojów albo inne cyrki się dzieją. No po prostu dramat :facepalm:

lewarek,podnies tak zeby sprezyna sie zlozyla i pasem skrec tylko wczesniej przed podniesieniem przeloz pasy po przeciwnych stronach sprezyny,ja tak u siebie wytargalem.

Opublikowano

Pasy do zabezpieczania ciężkich ładunków? :whistling:

Opublikowano

Si :thumbup1:

Opublikowano

Najwyżej zmiażdży mi czaszkę albo połamie łapy :decayed:

Opublikowano

Ty to masz fantazję:grin::grin::wink:

Opublikowano

Jeszcze tak na marginesie, bo tylne amory to śmietnik u mnie.

Co wrzucać dokładnie, żeby to już jako tako działało z niższymi sprężynami? Najlepiej dokładny model, ale bez przegięć cenowych za 500 zł za amorek na tył :grin:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Ty to masz fantazję:grin::grin::wink:

Raczej zryty łeb.

Opublikowano
Jeszcze tak na marginesie, bo tylne amory to śmietnik u mnie.

Co wrzucać dokładnie, żeby to już jako tako działało z niższymi sprężynami? Najlepiej dokładny model, ale bez przegięć cenowych za 500 zł za amorek na tył :grin:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Ty to masz fantazję:grin::grin::wink:

Raczej zryty łeb.

kup za tysiaka nowy gwint fk dziękuję dobranoc taka sytuacja.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.