Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeszcze tak na marginesie, bo tylne amory to śmietnik u mnie.

Co wrzucać dokładnie, żeby to już jako tako działało z niższymi sprężynami? Najlepiej dokładny model, ale bez przegięć cenowych za 500 zł za amorek na tył :grin:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Ty to masz fantazję:grin::grin::wink:

Raczej zryty łeb.

kup za tysiaka nowy gwint fk dziękuję dobranoc taka sytuacja.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Gwint za tysiąc złotych? I będę co miesiąc wymieniać tak? noł fenks.

Przeca to nie ma prawa dobrze działać :eusathink:

Z drugiej strony mnie wystarczy obniżenie 30-40mm przy 18", nie chcę szurać dokładką ani wahaczami a słyszałem, że gwint lepiej wybiera nierówności niż same sprężyny i zwykłe amorki?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeszcze tak na marginesie, bo tylne amory to śmietnik u mnie.

Co wrzucać dokładnie, żeby to już jako tako działało z niższymi sprężynami? Najlepiej dokładny model, ale bez przegięć cenowych za 500 zł za amorek na tył :grin:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Ty to masz fantazję:grin::grin::wink:

Raczej zryty łeb.

kup za tysiaka nowy gwint fk dziękuję dobranoc taka sytuacja.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

"dziękuję dobranoc taka sytuacja" :polew::polew:

Opublikowano

e tam nie ma lusterka z kompasem :grin:

Opublikowano
e tam nie ma lusterka z kompasem :grin:

a chciałem dziś nagrać jak przesuwa mi się kompas żeby powkuriać niektórych :decayed: ale jak mi gips zdejmą :grin:

Opublikowano
e tam nie ma lusterka z kompasem :grin:

a chciałem dziś nagrać jak przesuwa mi się kompas żeby powkuriać niektórych :decayed: ale jak mi gips zdejmą :grin:

ale jak to bo nie kumam :D

Opublikowano
e tam nie ma lusterka z kompasem :grin:

a chciałem dziś nagrać jak przesuwa mi się kompas żeby powkuriać niektórych :decayed: ale jak mi gips zdejmą :grin:

ale jak to bo nie kumam :D

Ty a może on tam mechaniczny ma kompas w tym lusterku :polew:

Opublikowano
e tam nie ma lusterka z kompasem :grin:

a chciałem dziś nagrać jak przesuwa mi się kompas żeby powkuriać niektórych :decayed: ale jak mi gips zdejmą :grin:

ale jak to bo nie kumam :D

Ty a może on tam mechaniczny ma kompas w tym lusterku :polew:

no bo co ma mu się tam przesuwać :grin:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

hihi 40.000 mój post :hi:

Opublikowano

chciałem nagrać jak literki mi przeskakują :decayed:

Opublikowano

Poczytałem trochę i gwintach i mam paździerz w głowie :facepalm:

Gwint za tysiąc nie, bo to, bo tamto, bierz za 3k. Nie bierz za 3k, bo twardy jak beton, weź tańszy. Weź droższy, bo tańszy jest miękki.

No w d*pę ilu ludzi tyle opinii...

Opublikowano

lusterka z kompasem to juz przezytek i tylko emeryci takie maja:decayed::grin:

Opublikowano

też mi smutno że nie masz :decayed:

Opublikowano
też mi smutno że nie masz :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

maialem:naughty:

Opublikowano
Poczytałem trochę i gwintach i mam paździerz w głowie :facepalm:

Gwint za tysiąc nie, bo to, bo tamto, bierz za 3k. Nie bierz za 3k, bo twardy jak beton, weź tańszy. Weź droższy, bo tańszy jest miękki.

No w d*pę ilu ludzi tyle opinii...

wyspawaj z pręta na stałe bez sprężyn :decayed:

no nie dogodzi czyli kup za 2k bedzie wszystkiego w sam raz :naughty:

Opublikowano
Poczytałem trochę i gwintach i mam paździerz w głowie :facepalm:

Gwint za tysiąc nie, bo to, bo tamto, bierz za 3k. Nie bierz za 3k, bo twardy jak beton, weź tańszy. Weź droższy, bo tańszy jest miękki.

No w d*pę ilu ludzi tyle opinii...

wyspawaj z pręta na stałe bez sprężyn :decayed:

no nie dogodzi czyli kup za 2k bedzie wszystkiego w sam raz :naughty:

A daj spokój, papkę w głowie mam teraz...

Chyba zostanę przy sprężynach H&R i wymienię amory. Nie wiem tylko jak tył mi siądzie na tych sprężynach, da się to jakimiś podkładkami wyregulować, czy coś? Bo pewnie niżej niż przód siądzie (B6 standardowo przód wyżej niż tył).

Opublikowano

przód daj -40 tył -30 i będzie równo ,przy moim 1be jest 1cm różnicy

Opublikowano

Jak będzie za wysoko to zawsze możesz sobie jeden zwój fleksem ciachnąć ;):) :) ,kiedyś tak z kumplem w malaczu zrobiliśmy i do tego nalaliśmy prawie na full oleju do amorów . Było tanio , nisko i twardo ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

Było czuć każdy nawet mały kamyczek na drodze :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

mozna tez wrzocic pare workow cementu do bagaznika:decayed:

Opublikowano
Poczytałem trochę i gwintach i mam paździerz w głowie :facepalm:

Gwint za tysiąc nie, bo to, bo tamto, bierz za 3k. Nie bierz za 3k, bo twardy jak beton, weź tańszy. Weź droższy, bo tańszy jest miękki.

No w d*pę ilu ludzi tyle opinii...

Kup niska/średnia półka - po 2 sezonach tył do regeneracji:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.