Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nima, wolał bym kup teraz :decayed:

rozmiar gumy jak u mnie nawet:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jozek podac Ci adres do wysylki? :wink:

Opublikowano
jozek podac Ci adres do wysylki? :wink:

sam bym przygarnął jeden :wink:

Opublikowano
Panowie a jak ja z b6 wyrezalem b7 to moge dolaczyc :decayed:

duzzzo pijesz to mozesz:decayed::grin::grin:

oj tam od razu duzo, czasem czlowiek cos tam lyknie

Opublikowano

nuta kox:kox:

Opublikowano

Dobrywieczór CYCE! :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dobrywieczór CYCE! :decayed:

:hi:

Opublikowano

Może ktoś podpiąć na górze w temacie te linki??

IFI :: Free services

View image: listwy audi

Może więcej propozycji przydatnych linków:whistling:

Opublikowano

Wieczorny relaksik, dzień II :decayed:

4SITTN.JPG

Opublikowano

wiesz jak mi ciśnienie podnieść :disgust: to masz coś ode mnie :hi:

noc, lewy pas, gaz... :whistling:

Opublikowano

wiesz jak mi ciśnienie podnieść :disgust: to masz coś ode mnie :hi:

noc, lewy pas, gaz... :whistling:

Jak już przy CJ-u jestesmy to nie zapominaj o...

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

4 strings:slina:

Wandziu jak odpalam PVD i 4anAngel to zawsze mam mokre pory... To jest ponadczasowy kawałek... Ale zostawię go sobie na jutro :grin:

Opublikowano

osz kuźwa nas tu więcej klimaciarzy jest :kox::kox::banan: CJ to klasyka...

Opublikowano

Widzę że lubimy podobne klimaty(mocne pie.dolnięcię:wink:)

Jak lubisz PVD to ten set jest kwintesencją jego twórczości. Usypiam często przy tym

Opublikowano

Ja tam ostatnio w polski HH wjeżdżam :wink:

Opublikowano
Widzę że lubimy podobne klimaty(mocne pie.dolnięcię:wink:)

Jak lubisz PVD to ten set jest kwintesencją jego twórczości. Usypiam często przy tym

bardzo nie prawidłowy odruch :whistling: mnie pvd/4strings/atb i inne utwory z tamtych lat relaksują, adr idzie w góre etc :naughty:

Opublikowano

Jak mam ochotę na wyluzowanie to zarzucam stare dobre kawałki Chicane... Względnie jakieś remixy Thrillseekers. Z ATB/4S/PVD jest u mnie jak u Kaja - raczej mnie budzą :wink:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Kaju a to znasz/znałeś (nie wrzucam nic nowego tylko to co sam kiedyś grałem :wink:)

Tylko całe trzeba przesłuchać (breakdown zrywa papę z dachu :wink:, no ale Ferry to Ferry :decayed:)

Opublikowano

Jak mam ochotę na wyluzowanie to zarzucam stare dobre kawałki Chicane... Względnie jakieś remixy Thrillseekers. Z ATB/4S/PVD jest u mnie jak u Kaja - raczej mnie budzą :wink:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Kaju a to znasz/znałeś (nie wrzucam nic nowego tylko to co sam kiedyś grałem :wink:)

Tylko całe trzeba przesłuchać (breakdown zrywa papę z dachu :wink:, no ale Ferry to Ferry :decayed:)

:banan::banan::banan::banan::dance2::dance2: i jjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzdddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! umc umc umc

dobre :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.