Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z innej beczki czy wujej Domin przewiduje otwracie sezonu griowego w nadchocy weekend bo nie wiem czy cos w pracy wykrecac:decayed: ?

:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/06/esejeja4.jpg

Możecie cos wiecej mi o tym gwincie ??

trza było gwint brać jak puma miał ap po 1.5k

Musze cos ogarnac bo z moimi nowymi kołami blotniki powywijam ;)

Opublikowano
z innej beczki czy wujej Domin przewiduje otwracie sezonu griowego w nadchocy weekend bo nie wiem czy cos w pracy wykrecac:decayed: ?

:naughty:

za wczesnie na takie rzeczy chyba:eusathink: kembasa na talerzu za szybko by stygła:decayed:

Opublikowano
z innej beczki czy wujej Domin przewiduje otwracie sezonu griowego w nadchocy weekend bo nie wiem czy cos w pracy wykrecac:decayed: ?

:naughty:

za wczesnie na takie rzeczy chyba:eusathink: kembasa na talerzu za szybko by stygła:decayed:

spoko zabieram tylko napoje chlodzaco-reozgrzewajace :decayed:

Opublikowano
z innej beczki czy wujej Domin przewiduje otwracie sezonu griowego w nadchocy weekend bo nie wiem czy cos w pracy wykrecac:decayed: ?

:naughty:

za wczesnie na takie rzeczy chyba:eusathink: kembasa na talerzu za szybko by stygła:decayed:

A ja jak zwykle nic nie wiem ech

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/06/esejeja4.jpg

Możecie cos wiecej mi o tym gwincie ??

trza było gwint brać jak puma miał ap po 1.5k

E synek on miał SuperSporta chyba:whistling:

Opublikowano

Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Opublikowano
Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Bigman ma i se chwali:naughty:

Opublikowano
Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Bigman ma i se chwali:naughty:

No to fajnie wiedzieć, zaraz szukam :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

2FOlzQl.jpg

która to strona ? Pasażera ?

Opublikowano

Doniek nie świruj damy radę z tym grylem:thumbup:

Opublikowano
Doniek nie świruj damy radę z tym grylem:thumbup:

Zderzak dorzucicie jak nie będzie się chciał palić:bag:

Opublikowano

Zderzak już bedzie na aucie:p

Opublikowano
Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Bigman ma i se chwali:naughty:

Dokładnie :naughty: jest sucho i działają

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Bigman ma i se chwali:naughty:

No to fajnie wiedzieć, zaraz szukam :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

http://i.imgur.com/2FOlzQl.jpg

która to strona ? Pasażera ?

bierz za tą cene ten nowy ori :wink: czy prawy czy lewy one są takie same

Opublikowano

to wezmę, a nie mają one czasem wyjścia na waż odwrotnie ?

Opublikowano
Doniek nie świruj damy radę z tym grylem:thumbup:

+1 ale nie chcialem sie narzcac :grin:

Opublikowano
to wezmę, a nie mają one czasem wyjścia na waż odwrotnie ?

to się kreci dookoła :wink: ustawisz sobie jak Ci wygodnie

Opublikowano
to wezmę, a nie mają one czasem wyjścia na waż odwrotnie ?

to się kreci dookoła :wink: ustawisz sobie jak Ci wygodnie

:thumbup1: po za tym to samo ? To fajnie, dzięki, biorę bo leci mi strasznie i to jeszcze na halogen :facepalm:

Opublikowano

miałem w ręku oba wyglądają identycznie, fabrycznie pewnie mają tylko inaczej dysze ustawione

Opublikowano
Kuźwa, znowu leci płyn ze sprysku xenonu strona pasażera :facepalm: ma ktoś zamontowane te zamienniki ? warte to coś ?

Bigman ma i se chwali:naughty:

ja tez i se chwale...Jozek ale jak chcesz to mam ten wlasnei ori na pogonienie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.