Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

Opublikowano

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

A jakies konkretne polecacie ;)?

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

I one pewnie sa cięższe wiec wiecej ciężarów bedzie trzeba nakleić by wyważyc ?

Opublikowano

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

A jakies konkretne polecacie ;)?

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

I one pewnie sa cięższe wiec wiecej ciężarów bedzie trzeba nakleić by wyważyc ?

No ale i tak chyba musisz zwalać gumę żeby je założyć:decayed:

Jak chcesz to Ci Alcar`a załatwię za 35zł chrom:naughty:

Opublikowano

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

y3e8eruq.jpg

Z wysylka ?

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

Opublikowano
Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

http://img.tapatalk.com/d/14/03/08/y3e8eruq.jpg

Z wysylka ?

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

Dam bokserowi:wink:

Opublikowano

Nie wybieram sie do niego ;)

Opublikowano

nice felunek Marcin to są 19" czy 18"? otwór pod B6 czy B8?

Opublikowano

18, otwór z b8 ale to nie problem, a koło wygląda naprawdę dobrze, zresztą to świeży wzór i nieoblatany

Opublikowano
18, otwór z b8 ale to nie problem, a koło wygląda naprawdę dobrze, zresztą to świeży wzór i nieoblatany

lubie to :decayed:

a pierścieie centrujące już w domku 3,5 pln sztuka :wink:

Opublikowano

wszystkiego najlepszego dla wszystkich pań i tych wszystkich którzy też czują się trochę kobieco :decayed::grin::wink:

:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Opublikowano

18`:bag:

Opublikowano
wszystkiego najlepszego dla wszystkich pań i tych wszystkich którzy też czują się trochę kobieco :decayed::grin::wink:

:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

wladi pan do ciebie :grin:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

2742c4dadda7ddc19e1a993b53c9d817.jpg

Opublikowano
Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

tylko oby ten dzień nie skończył się tak

EdQ7maz.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

tylko oby ten dzień nie skończył się tak

http://i.imgur.com/EdQ7maz.jpg

:polew::polew::polew:

za jakies 2h bede sie z nim widzial :decayed: to wam powiem czy sie ogolil :decayed:

Opublikowano

kupiłeś mu jakieś kwiatki :decayed::wink:

Opublikowano
Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

tylko oby ten dzień nie skończył się tak

http://i.imgur.com/EdQ7maz.jpg

:polew::polew::polew:

za jakies 2h bede sie z nim widzial :decayed: to wam powiem czy sie ogolil :decayed:

Mowisz sprawdzisz czy jajeczka wygolonr bys loniakow nie nałykał sie ;)

Opublikowano
Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

tylko oby ten dzień nie skończył się tak

http://i.imgur.com/EdQ7maz.jpg

:polew::polew::polew:

za jakies 2h bede sie z nim widzial :decayed: to wam powiem czy sie ogolil :decayed:

Mowisz sprawdzisz czy jajeczka wygolonr bys loniakow nie nałykał sie ;)

nie bede ci wtajemniczal w nasze sprawy lozkowe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.