Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalezy w jakim kraju jozek

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu nie chodzi o kraj, tylko o własne życie i zdrowie. Lepiej kupić sobie 16 z dobrymi oponami niż 19 z łysymi i zrobić sobie krzywdę i innym, takie moje zdanie.

Opublikowano
Pany mógłby ktoś zarzucić linkiem do tego letniego OEM , grubo myślę nad wyprawą na tą imprezkę i chciałem trochę zamydlić oczy mojej drugiej połówce :decayed:

Michal piaalem ci przeloz wyjazd z uk na 1-2 sierpien to polecimy na 3 auta jak ten kolega co pisal w watku u ciebie tez sie bedzie dalej pisal:wink:

Ja jade na 100% na letni zlot:decayed:

No to który po drodze mnie zgarnie z Londynu na pokład? :decayed:

Jak nie boisz sie 250 latac po autobahnie to ja mam wolne miejsce :)

AKNem wysarpałem 245, więc te 5 mi różnicy nie zrobi :grin:

Opublikowano

nie no ja rozumiem ale 19 z bierznikiem to jest cos:naughty:

Opublikowano

a 19 z nowymi oponami to jest dopiero kozactwo :decayed:

Opublikowano

hmmm pamietam:decayed:

Opublikowano
250???a wyciagnie twoj tyle:decayed:

cos tam sie toczy

Opublikowano
Pany mógłby ktoś zarzucić linkiem do tego letniego OEM , grubo myślę nad wyprawą na tą imprezkę i chciałem trochę zamydlić oczy mojej drugiej połówce :decayed:

Michal piaalem ci przeloz wyjazd z uk na 1-2 sierpien to polecimy na 3 auta jak ten kolega co pisal w watku u ciebie tez sie bedzie dalej pisal:wink:

Ja jade na 100% na letni zlot:decayed:

Tylko że ta decyzja o terminie wyjazdu do PL nie zależy tylko odemnie :(

Ja na letni też jadę :kox:

Opublikowano

no ja mysle

Opublikowano

Sam jedziesz ? Bo ja tak sie teraz zastanawiam , bo ponoć nie wozi się drzewa do lasu :decayed:

Opublikowano

heheh

na zlot oczywiscie ze sam :decayed:

Opublikowano
Sam jedziesz ? Bo ja tak sie teraz zastanawiam , bo ponoć nie wozi się drzewa do lasu :decayed:

swój chłop! :kox:

Opublikowano

:wink: decayed: no to postanowione

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Trasa 300 km przez Szczecin albo 240km przez Szczecinek i ten sam czas dojazdu :)

Opublikowano
:wink: decayed: no to postanowione

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Trasa 300 km przez Szczecin albo 240km przez Szczecinek i ten sam czas dojazdu :)

To za dużo razem się nie pojedzie, bo pewnie uderzysz na 2 i do góry gdzieś uciekniesz? My z Andrzejem dołem będziemy lecieć :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

7yzuqany.jpg

a kuku! :polew:

Opublikowano
:wink: decayed: no to postanowione

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Trasa 300 km przez Szczecin albo 240km przez Szczecinek i ten sam czas dojazdu :)

To za dużo razem się nie pojedzie, bo pewnie uderzysz na 2 i do góry gdzieś uciekniesz? My z Andrzejem dołem będziemy lecieć :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/03/09/7yzuqany.jpg

a kuku! :polew:

O kto to kur... :decayed: :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siema mordy:decayed:

Opublikowano
Sam jedziesz ? Bo ja tak sie teraz zastanawiam , bo ponoć nie wozi się drzewa do lasu :decayed:

na tym zlocie to jakieś kobitki będą?

Opublikowano
Sam jedziesz ? Bo ja tak sie teraz zastanawiam , bo ponoć nie wozi się drzewa do lasu :decayed:

na tym zlocie to jakieś kobitki będą?

o mnie zapomniałeś :grin::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.