Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wandrzej, za dzisiejszy dil masz pokój z Wladim na OEMie - żebyście sobie mogli w ciszy i spokoju popcornu stukać ile wlezie :brzydkibanan::banan:

To coś się zmieniło bo jak mi wiadomo, Wladi ma pokój z Mefiu :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wiedziałem że mi dobrze doradzicie z tym Oszukistą :kwiatek:

na nas zawsze możesz liczyć :banan:

Opublikowano
Auto-division i jest git

O to nie głupie je:whistling:

to jest całkiem fajne :decayed:

Opublikowano
Auto-division i jest git

O to nie głupie je:whistling:

Reszta :ssij: `cie wiedziałem że będzie szydera:przebiegly:

Auto-Divisio takie nijakie jakieś...

Auto-Kolba, albo Auto-Kukurydza już bardziej trafne :grin:

Opublikowano
Wandrzej, za dzisiejszy dil masz pokój z Wladim na OEMie - żebyście sobie mogli w ciszy i spokoju popcornu stukać ile wlezie :brzydkibanan::banan:

To coś się zmieniło bo jak mi wiadomo, Wladi ma pokój z Mefiu :grin:

Mefju się boi o gwint i zrezygnował... :decayed:

Opublikowano
wiedziałem że mi dobrze doradzicie z tym Oszukistą :kwiatek:

na nas zawsze możesz liczyć :banan:

Zara kurfa dzwonie z numerem twojej paczki do fedexu i mówię że to przemyt zubożonego uranu w filtrach do 2.5tdi:przebiegly:

Poczujesz się jak na dyskotece jak wpadną ludzie w maskach:przebiegly:

Opublikowano
Auto-division i jest git

O to nie głupie je:whistling:

Reszta :ssij: `cie wiedziałem że będzie szydera:przebiegly:

Auto-Divisio takie nijakie jakieś...

Auto-Kolba, albo Auto-Kukurydza już bardziej trafne :grin:

zajebałem ryjem w blat :nabijasie:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

wiedziałem że mi dobrze doradzicie z tym Oszukistą :kwiatek:

na nas zawsze możesz liczyć :banan:

Zara kurfa dzwonie z numerem twojej paczki do fedexu i mówię że to przemyt zubożonego uranu w filtrach do 2.5tdi:przebiegly:

kiedyś dostałem paczke:

946714_699902580026708_1181746713_n.jpg

:banan:

Opublikowano

nuta na dziś ryje mi czache :naughty::kox::banan:

Opublikowano

dobra jest :wink:

Opublikowano

Frostyy masz linka do aukcji: z gwintem KW o ktorej mowilem: http://allegro.pl/show_item.php?item=4103009443 zreszta gdzies na forum chyba ktos chwalil sie ta aukcja :D

Opublikowano

eee Jozek dawaj cos porządnego :banan:

Opublikowano

Pssssstfffff 4 piwko... Cena 120-130zl za modul komfortu obslugujacego wszystko w B6 to przystepna? Musze zmienic MK jak chce dolozyc elektryke z tylu bo mam biedaka tj. AM, ktory obsluguje tylko pakiet swiatlo, centralny i kukurydziane kolby z tylu :/

Opublikowano
eee Jozek dawaj cos porządnego :banan:

mówisz i masz :naughty:

:banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
józek to moja nuta :decayed:

jest świetna, ryje mi banie dziś cały dzień a jutro w aucie gra :banan:

Opublikowano

no Jozek Ty dzis nie spisz bo jestes nowy i zabawiasz towrzystwo :banan::polew::banan:

Opublikowano

A mnie się ostatnio takie coś wryło w bańke...

i oczywiście klasyk, po którym nasza truskaweczka stwierdziła, że kocha kaja :banan:

do jazdy autem obie nuty idealne na tą właśnie porę dnia... if you know, what i mean :kox:

Opublikowano

Spox domin pamietam do mojego dziadka 2001r potrzebuje wersji nr. I tj. do 06.2002r . 130zl to sensowna cena za taki full high MK czy mozna spokojnke ponizej 100zl wyrwac?

Opublikowano
no Jozek Ty dzis nie spisz bo jestes nowy i zabawiasz towrzystwo :banan::polew::banan:

kaju mnie zastąpi, on jest w tym mistrzem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

p6HGZ8f.jpg

ogień i to jeszcze na GST :decayed:

Opublikowano

Szukam b6 tym razem 3.0 w sedanie kolor obojętny gdyby ktoś coś pisać fenkiul :hi:

Opublikowano
no Jozek Ty dzis nie spisz bo jestes nowy i zabawiasz towrzystwo :banan::polew::banan:

kaju mnie zastąpi, on jest w tym mistrzem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

http://i.imgur.com/p6HGZ8f.jpg

ogień i to jeszcze na GST :decayed:

mistrz mistrzem, ale dziś Ty jesteś nowa różowa landryna :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.