Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aj tam ja H7 mijania jak i postojowki wymieniam bez wykrecania lamp, takie zwinne chinskie raczki ma sie :D

ale chyba nie bixy :decayed:

Napewno jeszcze bez otwierania maski....:polew:

:polew:

Jozek, dostałeś klubowicza, czy miałeś, a nie widziałem? :chytry:

Zasłużyłem i dostałem :przebiegly:

Gratulacje:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki :thumbup1:

Opublikowano
Aj tam ja H7 mijania jak i postojowki wymieniam bez wykrecania lamp, takie zwinne chinskie raczki ma sie :D

ale chyba nie bixy :decayed:

Napewno jeszcze bez otwierania maski....:polew:

:polew:

Jozek, dostałeś klubowicza, czy miałeś, a nie widziałem? :chytry:

Zasłużyłem i dostałem :przebiegly:

:brawo:

Opublikowano
dzięki :thumbup1:
Sam jesteś cienki:polew:
Opublikowano

nie aż taki cienki :grin:

Opublikowano

Guys :D przy nabywaniu modułu komfortu ma jakies znaczenie czy pochodzi on z B6 eu lub uk? A mowiac o wymianie zarowek mialem na mysli zwykla lampe na zarowy H7 :P

Opublikowano

Tak tez myslalem, dzieki za info Dominik

Opublikowano

Opłacać się opłaca, ale górnej osłonki nie dokupisz, a dolna zatrzaskuje się na górną, także d*pa blada. Mam takie samo, tylko z osłonkami jak chcesz.

Opublikowano
Opłacać się opłaca, ale górnej osłonki nie dokupisz, a dolna zatrzaskuje się na górną, także d*pa blada. Mam takie samo, tylko z osłonkami jak chcesz.

Ile chcesz za swoje? Fotochrom + CLH.

Opublikowano
Opłacać się opłaca, ale górnej osłonki nie dokupisz, a dolna zatrzaskuje się na górną, także d*pa blada. Mam takie samo, tylko z osłonkami jak chcesz.

Ile chcesz za swoje? Fotochrom + CLH.

masz w sygnaturze napisane:facepalm: na czerwono

Opublikowano

Siemka. Czy jest ktoś z okolic Wrocławia/Milcza i były chętny do pomocy przy aucie? Chodzi między innymi o heble 320, CLH, AUTO, wymiana tunelu i sporo innych rzeczy?

Opublikowano

rezacze ja kwyciagnac zamek z schowka

jes tz boku sruba torx a co dalej nie chce nic na sile i wole nie urwac czegos

jakis zaczep tam siedzi czy cos ?

Opublikowano

Panowie ogarniał ktoś z was swapa przedniego zderzaka(seria) z dokładką sline? jak to ma się w codziennej eksploatacji?

:facepalm: bo szybciej znajdę igłę w stogu siana niż taki jak mi trzeba:grin:

Opublikowano
Siemka. Czy jest ktoś z okolic Wrocławia/Milcza i były chętny do pomocy przy aucie? Chodzi między innymi o heble 320, CLH, AUTO, wymiana tunelu i sporo innych rzeczy?

cwiara.

Opublikowano

Ja narazie nic nie biore z braku czasu. Musze dokonczyc ten papier diagnosty.

Opublikowano

Ja mam od okolo miesiaca zrobiony zdesio gora seria z dolem sline i super to wyglada i trzyma sie jak fabryczny sline. Kolega Łęga ma o tym watek.

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Domin szlifowales juz te przyciski chrom z B8 do naszych ?

Opublikowano
Ja narazie nic nie biore z braku czasu. Musze dokonczyc ten papier diagnosty.

ja musze najpierw u siebie to ogarnąć, poza tym ja czasowo to oesu :facepalm:

Opublikowano

Domin szlifowales juz te przyciski chrom z B8 do naszych ?

co chcesz wiedzieć?? mam coś takiego:wink::decayed:

Opublikowano

co was interesuję??

nie do końca p&p:facepalm:

a tak na poważnie

-przyciski pojedyncze trzeba trochę doszlifować po bokach bo są minimalnie szersze klawisze(po operacji nic nie widać na aucie),

-przełącznik drzwi kierowcy u siebie zmieniałem same przyciski z racji blokady tyłu szyb(klawisze pasują bez szlifowania ale trzeba mieć bebechy swoje z 03r w starszych były inne klawisze i nie pasują:facepalm: )

-instalacja w autach z przed 03r trzeba zmienić wtyczki w przyciskach pasażerów,w nowszych pasują

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.