Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

true:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A2 141km do Poznania a kiedy do Amsterdamu dojade, pewnie 8-9 rano..d*pa na boku fajna sprawa, pod warunkiem, ze jedna bo jak wiecej to zaczyna sie czlowiek lekko mieszac ;p

Opublikowano
Kiedyś mówiłem że najladniejszy jest ten mały.

Dajcie coś z nagoscia tylko z klasą zeby te 32min w pracy szybko pękło.

Roksa.pl :grin:

co ty chcesz mnie,wyswatać? :polew: już,mam jeden zestaw w,domu DZIEKUJE STARCZY :decayed:

Wujo miałeś dzwonić o coś tam:whistling:

Opublikowano

Wladi a Ty szukasz schowków pod fotele?

Opublikowano

O Daniel moje strony dawaj znac :wink:

Opublikowano

A tak się zapytałem ale kto wie:decayed:

Opublikowano
A tak się zapytałem ale kto wie:decayed:

bo ja mam jakby co a dla Ciebie może być jak wiesz za groszę! :decayed:

Opublikowano
A tak się zapytałem ale kto wie:decayed:

bo ja mam jakby co a dla Ciebie może być jak wiesz za groszę! :decayed:

No to nawijaj na pw:wink:
Opublikowano

Nie chce nikt zimówek ? zrobię na prawdę dobrą cenę za nie. dać PW w razie co

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/goodyear-ultra-grip-7-205-55-r16-91h-m-s-323034/

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Artur sorry że tak trochę przeciągam temat ale postaram się jak najszybciej ogarnąć :thumbup1:

Opublikowano

Jozek spoko ja tez mam kiepsko z czasem i dopiero jutro wysle wiec sie nie pali

Opublikowano
Kiedyś mówiłem że najladniejszy jest ten mały.

Dajcie coś z nagoscia tylko z klasą zeby te 32min w pracy szybko pękło.

Roksa.pl :grin:

co ty chcesz mnie,wyswatać? :polew: już,mam jeden zestaw w,domu DZIEKUJE STARCZY :decayed:

Wujo miałeś dzwonić o coś tam:whistling:

przypomnialem sobie o 20:22 :doh:
Opublikowano

spokojnie, bo ja na razie i tak nie będę ich zakładał :thumbup1:

Opublikowano

panowie, jeszcze raz się spytam: do felgi 7,5" et21 zakładać 215/40/18 czy 205/45/18??

Opublikowano
Kiedyś mówiłem że najladniejszy jest ten mały.

Dajcie coś z nagoscia tylko z klasą zeby te 32min w pracy szybko pękło.

Roksa.pl :grin:

co ty chcesz mnie,wyswatać? :polew: już,mam jeden zestaw w,domu DZIEKUJE STARCZY :decayed:

Wujo miałeś dzwonić o coś tam:whistling:

przypomnialem sobie o 20:22 :doh:

Jak jakieś tajle to dzwon do 17:good: A najlepiej dokładnie o 17:decayed:

Opublikowano

Pany, wcześniej miałem zwykłe lampy h7 (nie xenon) teraz założyłem bi-xenony. Czy da się zakodować bixy ? MCE mam w wersji high E, czy nie potrzeba kodować? jeżeli tak to kodowanie coś daje ? na fisie nic nie wyświetla na temat żarówek itp jest OK

Opublikowano

Mozesz przekodowac,ale to nic nie da.

Opublikowano

podziękował :hi:

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.