Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z mrogala weselami to jaja były dobre.

Ale przec**j nieźle się odciął i dał mój namiar temu cabanowi, że Parkerami handluję.

Kurfa on do mnie wypisywal czy mam oryginalne paski klinowe:facepalm: Dobrze Cie z tymi piórami wyebali:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Z mrogala weselami to jaja były dobre.

Ale przec**j nieźle się odciął i dał mój namiar temu cabanowi, że Parkerami handluję.

Kurfa on do mnie wypisywal czy mam oryginalne paski klinowe:facepalm: Dobrze Cie z tymi piórami wyebali:polew:

:decayed:

Opublikowano

z jakimi piórami

Opublikowano

parkery

Opublikowano

wladi Damian to poważnie mój szwagier, śmiało powołuj się na norberta

Opublikowano

ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Opublikowano
wladi Damian to poważnie mój szwagier, śmiało powołuj się na norberta
Oki tylko tak patrze czy to jest czego szukam ale spoko będę się dowiadywał:wink:
Opublikowano
ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Bywały. Ale ponoć najlepszy setup w b6 to 2.5tdi w automacie:good:

Opublikowano

oznaczen nie znasz? jakie mogly by byc? bo szukam tylko takiej

Opublikowano
ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Bywały. Ale ponoć najlepszy setup w b6 to 2.5tdi w automacie:good:

weź nie kręć beki :whistling:

tylko 6 biegów :wink: i najlepiej to co mam w opisie obok jeżeli chodzi o quattro :wink:

Opublikowano

za dużo moich postów sie naczytał i teraz musiałby snickersa zjeść :grin:

Opublikowano
ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Bywały. Ale ponoć najlepszy setup w b6 to 2.5tdi w automacie:good:

weź nie kręć beki :whistling:

tylko 6 biegów :wink: i najlepiej to co mam w opisie obok jeżeli chodzi o quattro :wink:

A awx z q nie miał 5b?

Opublikowano

wlasnie chyba nie bylo AWX w q odrazu wsadzali AVFki z 6biegami?

tak samo w A6 C5, nie było 1.9tdi w Q tylko odrazu mocniejsze 2.5tdi

Opublikowano
ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Bywały. Ale ponoć najlepszy setup w b6 to 2.5tdi w automacie:good:

weź nie kręć beki :whistling:

tylko 6 biegów :wink: i najlepiej to co mam w opisie obok jeżeli chodzi o quattro :wink:

A awx z q nie miał 5b?

nie było takiego zestawienia w krawacie

Opublikowano

nie tylko 6 biegów było :whistling: po za tym jak kaju pisze, nie było awxa w Q tylko AVF i 6 biegów :whistling:

Opublikowano
ema

czy jesli chodzi o 1.9tdi, bywały quattrowki w 5biegach czy szły tylko 6biegowe skrzynie?

Bywały. Ale ponoć najlepszy setup w b6 to 2.5tdi w automacie:good:

weź nie kręć beki :whistling:

tylko 6 biegów :wink: i najlepiej to co mam w opisie obok jeżeli chodzi o quattro :wink:

A awx z q nie miał 5b?

nie było takiego zestawienia w krawacie

Jak nie? Toc avf jest dopiero od 2003 roku chyba:mysli:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

nydu9u8u.jpg

List od klientki co trzeba zrobić w aucie:decayed: Czytelne?

Opublikowano

No nie wiem. Avf nie było w 2001 roku a q było. Więc jak to w końcu jest? Józek nie chciałem popeliny robić bo byłem świecie przekonany że było takie zestawienie. Benzyny miały i 5 i 6b z q

Opublikowano

moze i byly awxy na poczatku ale patrze po ogloszeniach tylko i wylacznie 6bieg...

Opublikowano

AWX/AVF pchali już w 10.2000 roku w pasztetach, więc i w krawata. AWX spinali z 5b, AVF z 6b i 6b+q.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.