Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chopy, prośba o podanie numeru części trójnika, aktualnie ucieka mi przez niego płyn chłodniczy

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

a pamiętasz motyw z weselem? :naughty:

Opublikowano

kaju ja tej orkiestry do tej pory sie nie doczekałam:polew:

Opublikowano
kaju ja tej orkiestry do tej pory sie nie doczekałam:polew:

motyw był konkretny, do dziś pamiętam ból brzucha ze śmiechu przez trzy dni :grin:

Opublikowano

Kaju zaślepki śrub mocujących górne osłony silnika w B5 i B6 są takie same?

Opublikowano
Kaju zaślepki śrub mocujących górne osłony silnika w B5 i B6 są takie same?

ni znaju

Opublikowano
Kaju zaślepki śrub mocujących górne osłony silnika w B5 i B6 są takie same?

ni znaju

Ok, zapytam gdzieś indziej :wink:

Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

a pamiętasz motyw z weselem? :naughty:

:polew:Mrogal zawsze w niedziele niedostępny bo grał na weselu:polew:

Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

a pamiętasz motyw z weselem? :naughty:

:polew:Mrogal zawsze w niedziele niedostępny bo grał na weselu:polew:

wokalista :grin:

Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

Mają rozmach skurwisiny:polew:
Opublikowano
To się medik zdziwi z mojego pw:decayed:

Za mało batalionu Wladi czytasz:decayed: Tak to byś wiedział że kaju mrogal i medik(między innymi:decayed:) robią małe psikusy:decayed: Mrogal to już chyba wszystkim na tym forum handlował:polew:

Mają rozmach skurwisiny:polew:

a ile to roboty :decayed:

Opublikowano

Powitac panocki długo mni eniebyło i pewnie nikt niebędzie mnie pamiętał ;p ale mam pytanko :)

Potrzebuję sprężarki klimy na chodzie i w dobrych piniądzach bo w mojej coś padło :( i zaden macher na mojej wsi (małe miasteczko) tego niezrobi a auto potrzebuję na codzień

Jak sprawdzić jaka sprężarka klimy jest potrzebna bo wiem ze do AWX było ich parę :(

Prosił bym o pomoc na PW albo tu

Pozdrawiam

Opublikowano

To teraz d*pa nie jaja wyszły bo szwagier na poważnie wózkami handluje.:decayed:

Opublikowano
To teraz d*pa nie jaja wyszły bo szwagier na poważnie wózkami handluje.:decayed:
To weź podpytaj czy może taki sterownik co Ci pisałem załatwić:decayed::wink:
Opublikowano
To teraz d*pa nie jaja wyszły bo szwagier na poważnie wózkami handluje.:decayed:

chyba szpitalnymi :grin:

Opublikowano

Z mrogala weselami to jaja były dobre.

Ale przec**j nieźle się odciął i dał mój namiar temu cabanowi, że Parkerami handluję.

Opublikowano
Z mrogala weselami to jaja były dobre.

Ale przec**j nieźle się odciął i dał mój namiar temu cabanowi, że Parkerami handluję.

toć z tymi parkerami to moja robota była :grin:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.