Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Asz Ty to przewrot jesteś:facepalm: Trza było pisać ze będziesz wymieniał olej i filtry to bym Ci dzisiaj wrzucił to samo w podobnej kasie:decayed:

Wandej Ty kiedyś wjebane dostaniesz :wallbash:

a tak serio to za jakiś czas będę to wymieniał to się zgłoszę, jak dasz dobry rabat :whistling:

Tak serio to w h*j drogo to ale już nie chciałem pisać w temacie. Filtry i olej 298zl mi wyszło + ta plukanka. Takie ludzie zniżki w carsie mają:bag:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jaki nr maja grile z czarna ramka?

Opublikowano

Asz Ty to przewrot jesteś:facepalm: Trza było pisać ze będziesz wymieniał olej i filtry to bym Ci dzisiaj wrzucił to samo w podobnej kasie:decayed:

Wandej Ty kiedyś wjebane dostaniesz :wallbash:

a tak serio to za jakiś czas będę to wymieniał to się zgłoszę, jak dasz dobry rabat :whistling:

Żodyn qtaz nie zrobił mi takiej ceny na filtry jak Oszukista... ŻODYN! :banan:

Opublikowano

Asz Ty to przewrot jesteś:facepalm: Trza było pisać ze będziesz wymieniał olej i filtry to bym Ci dzisiaj wrzucił to samo w podobnej kasie:decayed:

Wandej Ty kiedyś wjebane dostaniesz :wallbash:

a tak serio to za jakiś czas będę to wymieniał to się zgłoszę, jak dasz dobry rabat :whistling:

Żodyn qtaz nie zrobił mi takiej ceny na filtry jak Oszukista... ŻODYN! :banan:

To będę od niego brał, oszukisty jednego :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

aMrUXBB.jpgto są bixy US?

Opublikowano

Asz Ty to przewrot jesteś:facepalm: Trza było pisać ze będziesz wymieniał olej i filtry to bym Ci dzisiaj wrzucił to samo w podobnej kasie:decayed:

Wandej Ty kiedyś wjebane dostaniesz :wallbash:

a tak serio to za jakiś czas będę to wymieniał to się zgłoszę, jak dasz dobry rabat :whistling:

Żodyn qtaz nie zrobił mi takiej ceny na filtry jak Oszukista... ŻODYN! :banan:

To będę od niego brał, oszukisty jednego :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

http://i.imgur.com/aMrUXBB.jpgto są bixy US?

obrys jak u mnie, ale czy bix to c**j wie, ale chyba jo

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

dzięki evrybad za tego pikczersa - już wiem, że polece z żółtą folią na halo :wink:

Opublikowano

To nie bixy:whistling:

Opublikowano

skąd wiesz?

Opublikowano
bix raczej nie za mała soczewica :decayed:
Si:wink: i ori bix ma szare środki:naughty:
Opublikowano

żółta folia całkiem fajna :wink: a ile jest wart komplet bixow bez przetwornic i zarników ?

Opublikowano
żółta folia całkiem fajna :wink: a ile jest wart komplet bixow bez przetwornic i zarników ?

eu czy us?

Opublikowano
żółta folia całkiem fajna :wink: a ile jest wart komplet bixow bez przetwornic i zarników ?

300zł bo na pewno mają soczewy do wymiany:whistling:

Opublikowano
żółta folia całkiem fajna :wink: a ile jest wart komplet bixow bez przetwornic i zarników ?

eu czy us?

ue :decayed:

Opublikowano
bix raczej nie za mała soczewica :decayed:
Si:wink: i ori bix ma szare środki:naughty:

u latynosów były chyba tez srebrne :wink:

jankesi zawsze cudowali z szczegółami

Opublikowano
żółta folia całkiem fajna :wink: a ile jest wart komplet bixow bez przetwornic i zarników ?

eu czy us?

ue :decayed:

to nie wiele :decayed: z ciekawości pytam, bo ja już mam na aucie :banan:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

To doradźta jeszcze coś pany. Jak większość z Was wie B5 miałem zamerykanizowaną i w tym samym kierunku poszedłem z B6, zewnętrznie został mi mały szczegół jakim są lampy tylne - po krótkim śledztwie z Dominem znaleźliśmy, że jakesi tak samo jak w przypadku B5 do B6 pchali obrys z prawej strony lampy, ale nie wiem jak świeci kierunek - w B5 miałem po prostu czerwony plastik i walił na czerwono, ale tutaj jednak różnica jest tylko z tym obrysem, co generalnie mógłbym sobie odpuścić (no chyba, że ktoś ma na oku lampy tył do avanta), ale chciałbym jednak też coś z tym zrobić. Pytanie: okleić folią czy dać czerwoną żarówke? Osobiście jestem bardziej przychylny drugiej opcji, ale chętnie poznam Wasze opinie :hi:

Opublikowano

żarówka :wink:

Opublikowano
żarówka :wink:

Ja bym dał dwie:whistling:

Opublikowano
żarówka :wink:

Zajrzałem na allegro :grin: takie coś w kierunki da rade?

ŻARÓWKA 12V 21W BA15S CZERWONA (4271193178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

A co myślicie, żeby przerezać boczne kierunki w błotnikach na żarówki dwuwłóknowe? Jak to tam upchne to nie kmińcie, bo to mój problem :decayed: pytam o opinie :wink:

Opublikowano
żarówka :wink:

Zajrzałem na allegro :grin: takie coś w kierunki da rade?

ŻARÓWKA 12V 21W BA15S CZERWONA (4271193178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

A co myślicie, żeby przerezać boczne kierunki w błotnikach na żarówki dwuwłóknowe? Jak to tam upchne to nie kmińcie, bo to mój problem :decayed: pytam o opinie :wink:

A odpali?:bag:

Opublikowano
żarówka :wink:

Zajrzałem na allegro :grin: takie coś w kierunki da rade?

ŻARÓWKA 12V 21W BA15S CZERWONA (4271193178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

A co myślicie, żeby przerezać boczne kierunki w błotnikach na żarówki dwuwłóknowe? Jak to tam upchne to nie kmińcie, bo to mój problem :decayed: pytam o opinie :wink:

A odpali?:bag:

pokazówke lece, już na lawete załadowana :dziura:

Opublikowano
żarówka :wink:

Zajrzałem na allegro :grin: takie coś w kierunki da rade?

ŻARÓWKA 12V 21W BA15S CZERWONA (4271193178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

A co myślicie, żeby przerezać boczne kierunki w błotnikach na żarówki dwuwłóknowe? Jak to tam upchne to nie kmińcie, bo to mój problem :decayed: pytam o opinie :wink:

A odpali?:bag:

pokazówke lece, już na lawete załadowana :dziura:

:polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.