Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja szukalem tych denso na uk ale bez rezultatow i kupilem valeo

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jutro / zaraz dziś idę na weselo jakieś pipy i się najebię w sztos, a że nikogo prawie nie znam to lepiej by mnie nikt nie wkurw... bo mogę być nieobliczalny :grin: zwłaszcza, że panny młodej nienawidzę (kuzynka żony) :facepalm::blowup:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

no w kurwejszon broo skończył się uj trzeba kupic całą skrzynkę next time :whistling:

Opublikowano

Hehe ja się w NL nauczyłem brać kratami bo zawsze brakuje przez te ich małe butelki :grin:

Opublikowano

ale szybka 2 brama dla Chile :banan:

Opublikowano

no ladnie ich pocisneli w 3 minuty :grin:

Opublikowano

no oni to jakieś dziwaki jezeli chodzi o brooo 25 lub 33ml hehe to dla nas drobinki haha :grin:

Opublikowano

ja tez browary kupuje katonami tutaj w uk bo 330 ml to polowa browara

Opublikowano

Te 0,25 to dwa lyki i nie ma a jeszcze jak chce sie pic to juz calkiem

Opublikowano

znowu o meczach?! idę stąd :facepalm:

Opublikowano

Kuwa zjadłby jakiego fast fooda

Opublikowano

oooo Kaju ma bezsenną noc i pojawiła się zmora..ok to ja już nie piszę o foootboolu. rzucam zwykle brooo i wracam do porterków bo reszta to jakiś sik jest jakby z jeziora mazurskiego :decayed:

Opublikowano
znowu o meczach?! idę stąd :facepalm:

kaju ty lubisz disco polo a my pilke :banan::banan::banan:

Opublikowano

disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

Opublikowano
disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

:grin::grin::grin:

ladnie Chile cisnie kangurow

Opublikowano

ciiiiii bo Kaju się zblokuje i nic już nie napisze dziś :grin:

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

kuwa wróciłem na te Mazury i nie ma z kim pic a na podlasiu waliło się litrami... ciekawe jak bardzo wyszedlem z formejszon? Tomek byłby najblizej aby to spradzić ale spierdolejszon do Norwejszon :naughty: że mi ostało się na tych bidnych Mazurien ostać się samemu :kwasny:

Opublikowano
miszka pamiętaj :decayed:

ja pamiętam tylko nie wiem jak przejść przez to:

Plik, który próbujesz wysłać, przekracza limit rozmiaru załącznika, czyli 25 MB. :thumbdown:

skompresowałem go w rar. :kwasny:

Opublikowano
znowu o meczach?! idę stąd :facepalm:

nie pacz Ewka bo tu miejsca braaak ble ble ble :grin:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

o w mordejszon gdzie to chcesz wyslac ze załącznik 25mb przekracza limit? jaki dzis 100mb to jest ten max ogranicznik :decayed:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

braaaama dla kangurooow yeeah

Opublikowano

Serfin gadane ci się załączylo widzę :-D

Opublikowano

Chyba pisanie. ☺[emoji379]

Tapatalk Sony Xperia.

Opublikowano

Jedno i to samo :-P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.