Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

oooo Kaju ma bezsenną noc i pojawiła się zmora..ok to ja już nie piszę o foootboolu. rzucam zwykle brooo i wracam do porterków bo reszta to jakiś sik jest jakby z jeziora mazurskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

znowu o meczach?! idę stąd :facepalm:

kaju ty lubisz disco polo a my pilke :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

:grin::grin::grin:

ladnie Chile cisnie kangurow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiiiii bo Kaju się zblokuje i nic już nie napisze dziś :grin:

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

kuwa wróciłem na te Mazury i nie ma z kim pic a na podlasiu waliło się litrami... ciekawe jak bardzo wyszedlem z formejszon? Tomek byłby najblizej aby to spradzić ale spierdolejszon do Norwejszon :naughty: że mi ostało się na tych bidnych Mazurien ostać się samemu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka pamiętaj :decayed:

ja pamiętam tylko nie wiem jak przejść przez to:

Plik, który próbujesz wysłać, przekracza limit rozmiaru załącznika, czyli 25 MB. :thumbdown:

skompresowałem go w rar. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu o meczach?! idę stąd :facepalm:

nie pacz Ewka bo tu miejsca braaak ble ble ble :grin:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

o w mordejszon gdzie to chcesz wyslac ze załącznik 25mb przekracza limit? jaki dzis 100mb to jest ten max ogranicznik :decayed:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

braaaama dla kangurooow yeeah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nudzi kuwa pojechałbym gdzies zjadl cos nail sie piwka ale nie ma z kim. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze nie to samo bo chciałbym żeby zona pisała jak się wscieknie na mnie. ☺

Tapatalk Sony Xperia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny: :grin:

nigdy w życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nudzi kuwa pojechałbym gdzies zjadl cos nail sie piwka ale nie ma z kim. :kwasny:

Tez tak mialem niedawno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczuje TV i mam chyba telewizor z lat 90..... Zibo, Masters itp itd.

Ale jak idą w kierunku Dance to przejdzie taka nuta na libe.

Pamiętam metali z klasy na imprezie się okazało ze Boysow wszystkie teksty na pamięć znali i cala bibe śpiewali. A po trzezwemu polo Ble.

Tapatalk Sony Xperia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chowany bylem na disco bo starszyzna zjeżdzala sie co wakejszon na mazurejszon i w tube walili wiec disco polo królowało ale na codzien rock rządził, potem studia i pojawił się na stancji współlokator co słuchał disco zresztą Białystok to stolica disco polo wiec się zatrułem tym bardziej :grin: ale miało się długie hairy i woziło do Katowic do spodka na Metalmanie i nikt mi nie powie że jestem zaszufladkowany :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...