Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj też coś w końcu oglądne chyba:kox:

Kurfa kurier który zabiera ode mnie paczki sobie zrobił weekend długi i 2 poszły opóźnione i będzie lincz:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wycieraczki dotarły.dzieki wandej za wunderbaumy

Opublikowano

A te drzewka o zapachu sypialni po seksie jo? Wunderbaumsexxxx :D

Opublikowano
A te drzewka o zapachu sypialni po seksie jo? Wunderbaumsexxxx :D

Tak:good: Tomek chciał o zapachu 3-tyg bez mycia vaginalium:decayed:

Opublikowano

No Andrzeju jeszcze nie zakupilem i kasy nie przelewalem za wycieraczki wiec ode mnie linczu i wpisu na liste nieuczciwych sprzedawcow nie trafisz..........

.....póki co :P

Opublikowano

RNS-E zalożony, a hebelki z S4 się montują :naughty:

Opublikowano

Congratulationssss

Opublikowano

Przód już prawie skończony. Potem tył i do domu zalożyć antene GPS i jutro do Zakopca.

Opublikowano

jozek726 - dzienx za podesłanie ogloszenie ramka 2 din :) już jest moja :)

Opublikowano

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

jozek726 - dzienx za podesłanie ogloszenie ramka 2 din :) już jest moja :)

:thumbup1: cena jak najbardziej ok :wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

jozek726 - dzienx za podesłanie ogloszenie ramka 2 din :) już jest moja :)

:thumbup1: cena jak najbardziej ok :wink:

MIałem sobie odpuść 2 din , bo 2 dni temu zamontowałem 1 din radio które naprawde super polepszylo dzwiek w aucie ( ale niestety nie ori ) :)

wlazlo cos takiego XXV_01_D_A_E.jpg , ale nie ma to jak rns-e ;) ;)

Opublikowano

z RNSe będzie pan zadowolony :decayed:

Opublikowano
z RNSe będzie pan zadowolony :decayed:

Wiem wiem rezałem już w poprzedniej A4-ce rns-a :) :) robi robote :) teraz tylko wychaczyć trza jednostke :)

Opublikowano

leda czy zwykłego ?

Opublikowano

Najlepiej LED z 3D z odswiezaniem 400Mhz i 4rdzeniowym procesorem, bedziesz Pan zadowolony, że ho ho ho ;)

Ups... jeszcze takiego nie wyprodukowali :D

Opublikowano
leda czy zwykłego ?

budżetowca :) nie bede oglądal tv itp wiec nie ma sensu :) :)

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Najlepiej LED z 3D z odswiezaniem 400Mhz i 4rdzeniowym procesorem, bedziesz Pan zadowolony, że ho ho ho ;)

Ups... jeszcze takiego nie wyprodukowali :D

a skąd ta pewność chinczyki juz wszystko produkują :P :p

Opublikowano

No to ja wolalbym wziac japonca pioneer'ka jakiegos z wbudowana navi, dvbt BT itp ale nic w macie czarnym zblizonym do kokpitu w audi nie znalazlem. No i juz mi przeszlo wogole z tymi cudami.

Opublikowano
pv2hNCO.jpg
Opublikowano

:hi:

Panowie jaka jest normalna cena używanej klapy USA pod sedana?? :naughty::wink:

Opublikowano

nawet za 200zł dorwiesz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.