Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na tyle myślę spokojnie możesz dać dystans 13mm - nawet chyba taki też miałem w zeszłym roku. Na przód.....13mm może być dużo, ale jeśli mniejszy, to tylko 5mm inne rozmiary odpadaja, jak wyżej pisałem.

Zresztą zawsze można by kombinować. W woli ścisłości to 15mm na tyle też da radę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No to ok tak zakladalem, ze na tyl 13-15mm ale przod chcialem zrobic na ET35 ale jak 8mm odpada to bedzie trzeba tylko 5mm wsadzic :/ dzieki za info, ale jeszcze pytanie jak mialem 17" 8,5J Et35 i opone 235/45/17 i przod byl cacy a teraz sa 18" 8J ET43 i oponki 225/40/18 to szerokosc feli wczesniej duzo dawala i teraz nic powyzej 10mm nie wsadzi sie? Czy bedzie to juz wystawac poza obrys auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył: 225/40/18 ET30 + dystans 5mm + ET25, felga 8,5J, ok 1cm niżej od 1BV

DSC_0036.jpg

PRZÓD: Jak wyżej, ale już bez dystansów

DSC_0037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy na tych spasach jezdzicie u mnie zaraz wszystko obciera na gwincie:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz fela 8J a 8,5J to w szerokosci roznica jakies 1,2cm podzielic na pol i wychodzi, ze o jakies 6mm wystaje na zewnatrz fela o tym samym ET i rozmiarze ale o juz wiekszej szerokosci o 0,5J chyba ze ja cos namieszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie ociera, kwestia regulacji gwintu i doboru reszty parametrów. Przerabiałem to kiedyś w Borze i powiem Wam tyle, że w audi jest więcej komplikacji:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie gwinta i nie wozi "puszystych" pasazerow a w bagaju zabudowy lazienkowej ;)

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

No to juz wiem, ze przy mojej ori zawieszce 1BE kolach 225/40/18 8J ET43 na przod tylko 5mm a na tyl 13-15mm i bedzie gralo i wygladalo joł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a teraz pytanie do posiadaczy gwintów. Czy regulację wysokości z tyłu macie pod sprężyną na wahaczu, czy nad sprężyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego ze mam 19':kwasny: wygląd jest ale czasem mnie wkurfiaja:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Miszka jak tam humoerk Angolow po wczorajszym OUT z mundialu? Butelki lecialy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nad , nie mam pojęcia jak można mieć pod , przecież nie ma miejsca żeby klucz wsadzić

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Cze Miszka jak tam humoerk Angolow po wczorajszym OUT z mundialu? Butelki lecialy?

No angole u mnie w robocie mają miny jak by co najmniej królowa umarła , a takie kozaki nie dawno byli i robili se jaja czemu Polacy mie grają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze im kuhwa:kox: z eu nie lubie ich makaronow no i niemców:thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nad , nie mam pojęcia jak można mieć pod , przecież nie ma miejsca żeby klucz wsadzić

Hahaha, no własnie. Mi mechanior rok temu gwint zamontował i dał regulacje pod sprężynę. Szlak mnie trafiał, jak miałem kręcić - masakra jakaś. Myślę sobie, że w Borze miałem na dole, to pewnie tak ma być, tylko albo gwint do d*py, albo czegoś jeszcze brakuje..:facepalm:

Qwa rok czasu się meczyć, a ile skóry pozostawało z łap na śrubach itp:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przypadly do gustu reprezentacje Ameryki Poludniowej, taka Costa Rica 4mln mieszkancow i rozpierdowe robia wsrod wielkich starego kontynentu ;) po cichu dopinguje Holendrom z uwagi na ich przeszlosc zwiazana z mundialami ale sa inne naprawde mocne druzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nad , nie mam pojęcia jak można mieć pod , przecież nie ma miejsca żeby klucz wsadzić

Hahaha, no własnie. Mi mechanior rok temu gwint zamontował i dał regulacje pod sprężynę. Szlak mnie trafiał, jak miałem kręcić - masakra jakaś. Myślę sobie, że w Borze miałem na dole, to pewnie tak ma być, tylko albo gwint do d*py, albo czegoś jeszcze brakuje..:facepalm:

Qwa rok czasu się meczyć, a ile skóry pozostawało z łap na śrubach itp:grin::grin:

Też łapy sobie poobcieralem za pierwszym razem:kwasny: i jeszcze rozcialem od osłonę tarczy. Potem braciak mechanior popatrzył i zmontowal przedluzke pasująca. Teraz tylko krece tryczka:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to wyobraź sobie co jest u mnie, jak regulacja jest pod sprężyną:grin: A największa beka, to fakt, że wpadłem na to przeglądając temat Tomka. Inaczej pewnie bym gwint wywalił a dalej bym nie wiedział, że jest źle założona regulacja. Qwa gdzie mechanicy mają łeb:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to wyobraź sobie co jest u mnie, jak regulacja jest pod sprężyną:grin: A największa beka, to fakt, że wpadłem na to przeglądając temat Tomka. Inaczej pewnie bym gwint wywalił a dalej bym nie wiedział, że jest źle założona regulacja. Qwa gdzie mechanicy mają łeb:grin:

Obecnie mają większe kieszenie niż mózgi:decayed: Dobrze ze ją mam warsztat pod domem odpowiednio wyposażony:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, dokładnie. Kroić i liczyć to oni potrafią. Beka, dobrze, że jest forum. Przynajmniej coś człowiek wybębni z tych stron:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje nr kontrolki wylaczenia poduchy pasazera w chromie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...