Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nawet za 200zł dorwiesz :wink:

nie widziałem takiej nigdzie :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na czas poszukiwań klapy USA można kupić sobie podjebkę rejestracji i zamontować do normalnej klapy.

Daje radę:

10402391_771492666215531_7749810735787484440_n.jpg

Opublikowano

kurde ale jeszcze nie widziałem klapy z b6 avant USA na sprzedaż :whistling:

Opublikowano

Ani ja, stąd pomysł na taką tablicę.

O tu lepsze zdjęcie, na zdjęciu tablica zlotowa. Mam też z normalnymi numerami rejestracyjnymi. Tylko trzeba uważać i nie zgubić bo jak trafi na policję czy do urzędu komunikacji to nie chcą oddać:decayed:

P1050858.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pomysł fajny z tą tablicą :wink:

Opublikowano

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

Opublikowano

Mialem rezac klape u mnie w Avancie, ale niestety odpuszczam... Sily wyzsze. Zatem mam na sprzedaz dwie klapy US: sedan czarna (spolerowac i na auto) i do cabrio. Sedan powiedzmy ze 300zl + przesylka, cabrio jeszcze nie wiem, musze to do siebie na plac zwiezc. Jak ktos cos, to walic na PW, na pewno na dniach bedzie wisiec w ogloszeniach :hi:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Ani ja, stąd pomysł na taką tablicę.

O tu lepsze zdjęcie, na zdjęciu tablica zlotowa. Mam też z normalnymi numerami rejestracyjnymi. Tylko trzeba uważać i nie zgubić bo jak trafi na policję czy do urzędu komunikacji to nie chcą oddać:decayed:

http://s12.postimg.org/vyirg5q2l/P1050858.jpg

jestem na etapie walki z celnym, pewnie w przyszlym tygodniu registracja i tez tego myka bede robil, bo mi sie podoba chyba bardziej, jak ori klapa us :wink: starzeje sie chyba... :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

:hi:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

Ma :)

a czy ja od ciebie kiedys lamp nie brałem :)

Opublikowano

Meczyk :drinks:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

jKOFAQZ.jpg

dobre w uj :kox:

Opublikowano

jak wybieraliśmy to nic takiego nie było :facepalm:

Opublikowano
jak wybieraliśmy to nic takiego nie było :facepalm:

jubiler by ci zrobil napewno:decayed:

Opublikowano
jak wybieraliśmy to nic takiego nie było :facepalm:

jubiler by ci zrobil napewno:decayed:

ja tam miałam czas o tym myśleć jak koniec studiów i licencjat na raz było:facepalm::whistling::polew:

Opublikowano
jak wybieraliśmy to nic takiego nie było :facepalm:

jubiler by ci zrobil napewno:decayed:

ja tam miałam czas o tym myśleć jak koniec studiów i licencjat na raz było:facepalm::whistling::polew:

trzeba było poczekać a nie od razu się hajtać :decayed:

Opublikowano

po 7 latach to jest od razu:whistling::polew:

Opublikowano

poczekaj aż studia się skończą i licencjat a nie na raz wszystko :wink:

Opublikowano

szukalem szukalem i nic :facepalm:w ktorym miejscu dokladnie idzie glosniczek pdc tyl:co:

Opublikowano
poczekaj aż studia się skończą i licencjat a nie na raz wszystko :wink:

chłopie ja już dwa lata po ślubie to z czym mam czekać:shock3::grin:

Opublikowano

nie miałaś czasu myśleć o pierścionkach, to trzeba było poczekać aż skończy się studia i licencjat i o wszystkim na spokojnie pomyśleć, o to mi chodziło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.