Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcecie wierzcie nie to nie. rano zdejmuje z lawety i zapodaje świeże foty.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

d*pa c*paa k..... as h....j:decayed:

Opublikowano

to nie tak szło. c**j k**wa d*pa c*paa! :polew::polew::polew:

Opublikowano

takze kaju:ssij: i jak to mowi moj kolega krowa obdojaona:grin::decayed:

Opublikowano

cały battalion wie jaki potrafi kaju numer odpier**lić, że wszyscy łykają jak pelikany moje numery. Ty już mnie znasz i zdemaskowałeś, następnym razem za takie coś stawiasz litra :grin:

Opublikowano

siusiaku nie jeden juz mowil ze pier**li ze mna pic bo mam studnie bez dna:grin:ale koleszko czuje ze za rok sie przekonasz:decayed:

Opublikowano
siusiaku nie jeden juz mowil ze pier**li ze mna pic bo mam studnie bez dna:grin:ale koleszko czuje ze za rok sie przekonasz:decayed:

to się k**wa chyba zdziwisz :grin: szkoda, że Cię nie będzie w tym roku...

Opublikowano

a no szkoda:decayed:tylko nie wiem dla kogo:grin:ale mysle ze nadejdzie taki dzien gdzie sie spotkamy ja doniek wladi kaju wojek cwiara no i reszta jak dmay rade:grin:

Opublikowano

Juz tak nie przechwalajcie sie kto wiecej wypije ;P

Opublikowano
Juz tak nie przechwalajcie sie kto wiecej wypije ;P

weź raz na zawsze do serca: im mniej wiesz, tym krócej siedzisz, to raz. dwa: ekipa opisana wyżej - wierz mi lub nie - jest nie do podjebania :decayed:

Opublikowano

oooo i ujjj nic dodac:grin:

Opublikowano

Akurat w swojej branzy mam doswiadczenie w przyswajaniu promili, a wiedziec, wiem czasami az za duzo niz pozostali ;) takze ten tego panowie, ogladam mecz siuuup

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Aaaa zapomnialem wy nie ogladacie footballu ;D

Opublikowano

my nie meczujemy. my łoimy wóde i panienki :grin:

Opublikowano

ja nie ogladam meczow ale ten dzisiejszy jest nudny jak kocie szczochy:thumbdown:czekam na niemcy:naughty:

Opublikowano

Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa

Opublikowano
Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa

starzejesz się przyjacielu :grin:

Opublikowano

Yesss wiek Chrystusowy i czas zacząć żywot biblijny hahaha ;)

Opublikowano

w nastepne wakacje zajade do kolegi i se pozadzimy:decayed:

Opublikowano

Whaaat?...

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego

Opublikowano
Whaaat?...

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego

proste jak :brzydkibanan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.